Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy adjam anyosom tudtara,...

Hogy adjam anyosom tudtara, hogy zavar es maradjon otthon?

Figyelt kérdés

Anyosom 14 evesen esett teherbe a ferjemmel (most a 40-es eveiben jar). Lehet, hogy en vagyok elfogult, de szerintem egy gyerek nem kepes gyereket nevelni.

Minden hajnalban itt van (olyan 2-3 percre lakik, gyalog), felebreszt (addig kopog az ajton vagy az ablakon ameddig fel nem kelek es be nem engedem). Az ujszulott kiszlanyomat is allandoan felebreszti, hogy biztos szuksege van valamire vagy pelust kell cserelni stb. Mar az idegeimre megy, hogy nem hagy minket pihenni/elni.

Nagyon nehezemre esik, hogy az o tanacsait elfogadjam, tudva, hogy a ferjemet nem o nevelte es talan az en kislanyomon probalja bepotolni amit akkor elmulasztott.

Hogy adjam a tudtara, hogy mar felnott no vagyok es nincs szuksegem arra, hogy hajnaltol estig itt uljon es zavarjon hanem egyszeruen maradjon otthon, mert egyedul is eltudom latni az ujszulott kislanyomat, sot, meg konnyebb is lenne ha nem kellenne allandoan ra is figyelnem (termeszetesen mindezt ugy, hogy ne sertsem meg)?


2013. júl. 31. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Mai 4:00


Mosd ki a csipát a szemedböl és olvass inkább!!!!!!!

Mielött bármit is válaszolsz,gondolod át legközelebb.Pihent!!

2013. aug. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Megfigyeltem, hogy itt a gyakorin minden huszonéves nőnek az anyósa 40-es éveiben jár.

Ide miért csak az iskolázatlan, alja népek írnak? Ennyire nincs munka gyerekek?"


25 éves vagyok, anyám (a férjem anyósa ugyebár) 44. Mindketten végeztünk egyetemet. Ellenben anyósom 60 éves elmúlt és raktáros, a fia 30, neki sincs diplomája. Nem tudom a fiatalabbak miért is lennének tanulatlan alja népek?


A mai huszonévesek szülei többségében még nem várták ki, hogy eljussanak odáig, hogy már mindegy melyik jöttment csinálja fel őket, csak legyen már gyerekük mielőtt túl késő, nem tudom mi érdekes van ebben. Ahogy abban sincs semmi érdekes, hogy manapság egy huszonéves szül. Ha meg te olyan tanult vagy és túl vagy az alsó tagozatos matematikán, akkor össze tudod adni, hogy ez huszonéves szülőket és negyvenes anyákat és anyósokat jelent anélkül is, hogy bármi extrém dolog állna a háttérben..

2013. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mai 4:00


Mosd ki a csipát a szemedböl és olvass inkább!!!!!!!

Mielött bármit is válaszolsz,gondolod át legközelebb.Pihent!!

2013. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!