Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elakarok menni a barátnőmmel...

Elakarok menni a barátnőmmel egy Karib -tengeri körutazásra, de az anyós nem akarja engedni? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy rossz a közbiztonság, és nagyon félti.

Nemcsak a Karib-tenger lenne a cél, hanem Közép-Amerika, és Dél -Amerika is.

Attól fél, hogy bajunk lesz az úton.Kb másfél hónapos lesz a nyaralás, de lehet meghiúsítja.

Hogy lehetne meggyőzni?



2013. aug. 2. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Keress statisztikákat az ott történt turisták ellen elkövetett bűncselekményekről és mutasd meg neki (ha nagyon rossz akkor ne:D)

Vagy egyszerűen győzködjétek addig amíg el nem fogadja.


(Ja és legközelebb tedd hozzá,hogy a nyaralás féláron van, vagy nagy pénzt örököltél, vagy megnyerted az ötöslottót, mert hamarosan megjelennek "Ahh neked ez a legnagyobb gondod,hogy hogy vidd ki a barátnődet Dél-Amerikába?!, magyar jönnek majd az irigykedők és őket jobb elkerülni)

2013. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Mondjuk anyóspajtásnak igaza van hogy pont a karib térség nem biztonságos.

Csak kíváncsiságból.. mennyi idősek vagytok?? Legalábbis a leányzó?

2013. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

tényleg sok rémhír van a térségben, de a világ egyik leglátogatottabb helye!

és nagyon szép!

2013. aug. 2. 18:17
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Jó nem kell itt felvágni!
2013. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Arról írtál, amit a 4 es válaszoló írt?

mert akkor értem....

2013. aug. 2. 18:20
 6/16 anonim ***** válasza:
mennyi idős a lány, hogy nem akarják elengedni?
2013. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én 30 vagyok, ő 24 éves.
2013. aug. 2. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Én 30 vagyok, ő 24 éves.


Akkor mi a kérdés??? Fogjátok magatokat és elmentek.. Mit tudna tenni az anyuka?? Bezárja a szobába a lányát 7 lakat alatt??

Amúgy jó pár hónapja pont a karib térségről volt szó, hogy rossz a helyzet, és elraboltak egy asszonyt válságdíjért cserébe.. Érdemes lenne utána olvasni, hogy mennyi biztonságos..

2013. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Anyóskának nagyon igaza van, ha fizetnék se mennék el még egyszer, annyira veszélyes.
2013. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Könyörgöm egy 24 éves lánynak mondja meg az anyja (ha egy fedél alatt laknak), hogy milyen házimunkával szálljon be, vagy mivel segítsen (rezsi vagy akármi stb.) de nehogy már beleszóljon abba, hova mentek nyaralni! 24 éves!! nem 14!
2013. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!