Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom anyja ma meghalt,...

Párom anyja ma meghalt, párommal nem volt felhőtlen a viszonyuk, csak pár napja békültek ki. Ezek után illik nekem fekete ruhát felvennem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 21:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
szerintem 1-2 hétre felveheted,tiszteletből ha nem szeretetből
2013. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak köszönő viszonyban voltunk. Nem tudom mit tegyek.
2013. aug. 16. 21:46
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél fel 1-2 hétre,illik.
2013. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a pároddal. Ő mit vár el? Nem a ruhán múlik a gyász.
2013. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a fekete ruhát nem illendőségből veszi fel az ember, hanem eslsősorban azért, mert a gyásztól olyan a lelkivilága, hogy nem fog csiri-biri színes vidám ruhákat felvenni. A férjed iránt tapintatból te se öltözködj azért túl rikítóan de nem hiszem hogy feketében kellene most hetekig járnod. A temetésre vegyél fel feketét.
2013. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem az anyósomat, de mikor meghalt - a férjemmel egyetértésben - csak a temetés napján voltam feketében.
2013. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A párom ki van borulva ezért most nem tudom megkérdezni.
2013. aug. 16. 21:56
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Én egyik szülő halálakor sem voltam feketében.

Nálam nem ebben mutatkozik meg a gyász, azt meg magasról lekakiltam, hogy milyen színű ruha volt rajtam éppen. Azt vettem fel, ami legfelül volt a szekrényben.

2013. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
én csak a temetésre vennék feketét. Nem azért, mert rosszban voltak, hanem mert nem is ismerted. De ha úgy érzed h a párodnak jól esne, akkor hordj feketét!
2013. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

8-as én is így voltam. Anya amúgy is mindig utálta a feketét, a temetésre felvettem, de aztán nem nagyon figyeltem rá, hogy miben vagyok. Biztos volt, aki megszólt érte, de nekem ez csak külsőség, nem ez a lényeg.


Kérdező, szerintem a temetésre menjél feketében, de egyébként nem fontos, esetleg, ha a párod is akarja.

2013. aug. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!