Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm apja rajtakapott...

A barátnőm apja rajtakapott minket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétvégén a barátnőmnél aludtam és éjszaka kopogás nélkül bejött az apja és meglátott minket. Kiabált velem, hogy húzzak ki de gyorsan meg hozzá ne érjek egy ujjal se a lányához. Úgymond eltiltott tőle. 17 éves a barátnőm és 2 éve vagyunk együtt. Mit gondolt? Már rég nem szűz. Ma is átmentem és az apja nem engedett be de a barátnőmet se ki. Mit csináljak? Titokban úgyis fogunk találkozni de jó lenne együtt aludni is meg ilyenek.

22/F


2013. aug. 20. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
ez kínos ügy! De azért fiacskám ne csak a szexre gondolni ám!
2013. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Sokat nem tudsz tenni, mert az öreg megfog-ruházni.
2013. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot nem értek:


Az apja mit akart az éjszaka közepén a lány szobájában?


Ha ennyire ellenzi a testi kapcsolatot köztetek, akkor miért engedi, hogy ott aludjál?

2013. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Az apák nagy részének igen nehéz tudomásul venni, hogy a lányát a hozzá hasonló hímneműek érinthetik.Kénytelenek vagytok ezentúl egy ideig nem "együtt aludni".
2013. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Szólj a barátnődnek, hogy beszéljen vele. Majd lenyugszik. Mondjuk elég nagy bunkóság volt tőle bemenni kopogás nélkül.
2013. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem csak a szexre gondolok de szeretem csinálni. Na azt én sem értem, hogy miért nem lehet kopogni meg hogy mit akart. Egyáltalán nem voltunk hangosak egy kicsit se.
2013. aug. 20. 20:17
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Biztos ő is kezelgeti, ha ennyire haknis, pláne ha éjjel csak úgy bement:D

Viccelek ám:)

Nem lehet hogy túl hangosak voltatok?

Mondjuk eltiltani akkor sem ér.....

2013. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Neki valószínűleg nem volt gyerekszobája.
2013. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
90%
Kérd meg a barátnődet, hogy beszéljen az apjával, bár szerintem ő is kínosan érzi magát. Akár te is beszélhetnél vele. Fel tehetnél neki 1-2 kérdést: pl. hogy mit gondolt eddig? miért engedte meg, hogy ott aludj... stb.
2013. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
sztem lenyugszik a papa, csak idő kérdése.addig meg a barátnőd próbáljon vele beszélni. ne nagyon menj most hozzájuk,mert csak újból felmérgeled...sajna van ilyen.
2013. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!