Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak anyósommal?...

Mit csináljak anyósommal? Többi lentebb

Figyelt kérdés
Nagy nehezen rávettem magam, hogy elvigyük neki megmutatnu a másfél éves gyerekünket, látta már természetesen, de csak, mikor Ő jött. Nagyon megbántam, mert ismerem anyósom hiégéniáját, de a férjemnek szerettem volna kedvezni, mert nagyon akart menni. Egy dohos, büdös, levegőtlen szobába fogadott, ami tele volt pókhálóval és kutyaszőrrel. Ami a legdurvább, hogy összecsipkedtek a bolhák is. Ja, és azt nem is mondtam, hogy 7 hós terhes vagyok. Én nagyon kiborultam, hogy lehet valaki ennyire igénytelen. Férjem persze védi, hogy nem lát jól stb. Amúgy nem öreg, egészséges, tudna takarítani, de nem takarít. Nem is zuhanyzik. Férjem eddig azt akarta, hogy Ő jöjjön majd míg én kórházban leszek a szüléskor. Most már nem is vita téma, hogy ezek után kizárt, hogy rábízzam a gyerekemet. Csak a férjem ne lenne ennyire kiakadva. Ezek után az ujjszülettes lakásunkba sem szívesen látom. Persze, joga van jönni látni az unokát, de én félek, hogy behoz ide valami cuccot. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. aug. 22. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Anyuka vagy odafigyel a saját és a lakása tisztaságára, vagy nem jöhet át és ti sem mentek. Férjed sem lehet komplett, ha oda akarja vinni a gyereket!
2013. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem mennék,az tuti.

Hozzánk is úgy engedném,hogy vennék neki ruhát,férj elhozza,fürdőszoba,fürödjön meg,és vegye fel a tisztát.

Ha erre nem képes,akkor küldök fényképet a gyerekről.


Nem vagyok tisztaságmániás,de ahol már bolha is van,na oda én tuti nem mennék jósokáig,haragudjon aki akar.

2013. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem,azt akarja, hogy Ő jöjjön ide, mikor én kórházban vagyok. ő lássa el a másfélves gyerekünket, akivel alig van kapcsolata. Főztjét én nem szeretem. Most az is kiderült, hogy egy rizst sem tudna csinálni...
2013. aug. 22. 15:30
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Én megkérdezném a férjemet,hogy és a gyereket ő viszi majd el orvoshoz,hogy összecsipte a bolha,neadjisten elkapott valamit,és sül le a képéről a bőr,ha megmondja hogy a kosztól?
2013. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

Fúj de utàlom mikor valaki àllatokkal èl egy hàzban, ès neki minden termèszetes hogy kutyaszőr, bűz, ès mocsok. Igazad van ne engedd hogy jöjjön míg ilyen, ès mègcsak véletlenül se menj a picurral. Basszus összecsìptek a bolhàk?! Hàt ne haravudj akàrmit mondd a fèrjed, ezt nem lehet kimagyaràzni sehogyan.



Most termèszetesen nem azokról írtam akik szintén àllatot tartanak bent, normàlis higèniàt fenntartva. Így kellene mindenkinek.

2013. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Saját szememmel láttam, hogy bolha. Én is nagyon durván kiakadtam rajta. Férjem szerint korántsem biztos, hogy bolha... Az a probléma, hogy sajnál a két kutyáról egy bolha nyakörvet, pedig lenne rá pénze... Férjem szerint az anyja hibátlan és gonosz meny vagyok. Én azt gondolom nagyon jófejség volt tőlem, hogy elmentem oda terhesen plusz a gyereket is vittem, de ez volt az utolsó. Én nem vagyok szívbajos, megmondom, ha gondom van, de azért mégiscsak kínos lesz, ha jön a mama, és elkérem tőlea ruhákat, hogy betenném a mosógépbe és elküldöm fürdeni...Pedig ezt kellene majd tennem, mert tavaly karácsonykor is képes volt itt télen egy ruhában lenni egy hétig, amibe kijárkált a városba.
2013. aug. 22. 15:40
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Hallgasd végig a:L .L. Juniortól a van nekem egy anyósomat.
2013. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem a férjed. Nem egészséges környezet egy kisgyereknek. Bolha....Brrr. (Vagy ő is rosszul lát már, és nem is látja, hogy koszos? Értem, hogy az anyukája, de akkor is... Ha nem tudja ellátni magát, akkor kéne mellé egy gondozó)
2013. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

Ácsi! A kutyán található bolha nem megy át emberre, a bolhák fajspecifikusak, van külön bolha emberre, macskára, kutyára, csirkére, stb!

Tehát a bolhák a nagyi élősködői, szegény ebek erről nem tehetnek semmit.

Sokszor tisztábbak a kutyás-macskás lakások, mert naponta takarítva van. Nálunk is 4 kinti-benti kutya van, és nagyobb tisztaság, mint bármelyik ismerősömnél (pedig nem a soron lakom:).

2013. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor ez benti, lakásbolha volt, vagy nem tudom minek nevezzem, de biztos bolha volt... Ez a lakás nem az a tipkius tiszta a két kutya ellenére sem takarít naponta..., sőt, szerintem hetente, havonta sem...

Gondozó egy egészséges 55 éves nő mellé? Jó vicc lenne...

2013. aug. 22. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!