Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen konfliktusok lehetnek...

Milyen konfliktusok lehetnek ha valaki együttél anyósékkal?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 21:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
80%
amit csak el tudsz kepzelni minden elofordulhat. te ismered oket, te tudod milyen a termeszetuk, lehetnek vitak a penz beosztasa miatt, ha vendegeket fogadsz amiatt is, ha vannak gyerekek a gyereknevelesbe gyakran szeretnek beleszolni a nagymamak, stb. stb. rengeteg okot lehet talalni a veszekedesre, attol fugg milyen emberek anyosek
2013. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Bármi, mikor kelsz, mikor fekszel, főzöl, nem főzöl, hogy öltözködsz, mikor jársz WC-re, mikor és mit eszel, vásárolsz, nem vásárolsz, hova teszed vissza a konyharuhát, mennyi pénzt adsz a közösbe, beszélgetsz, elvonulsz, sexeltek, vagy nem, takarítasz, igen-nem, hogyan, milyen gyakran, ha mosol kinek a ruháit, csak a sajátotokat, vagy az övéket is, mikor mész haza...

és még 100000 és 1

2013. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Gyakran van konfliktus abból, hogy a fiatalok beszállnak-e a rezsibe, és milyen mértékben.

Vita tárgya lehet a munkamegosztás: pl. a közös helyiségek takarítása.

Beleszólnak a fiatalok szokásaiba, akár az intimitást is megzavarva.

És számtalan más dolog, de ezek a legjellemzőbbek.

2013. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2. "hova teszed vissza a kon haruhát" Hát gondolom oda ahonnan elvettem. Ha mosni kell akkor egyértelmű, hogy mindenki ruháját kimosom.
2013. aug. 22. 21:20
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Azt mondja ne fizzesetek rezsit (sporoljatok) de ha megy a tv es közben laptopozol véletlen megjegyzi hogy milyen sok volt a villanyszámla.

Vagy rad szól hogy nem jó ilyen sűrűn felmosni mert tönkre megy a parketta (heti 1szer). Vagy ha főzöl valamit, panaszkodik aposnak vagy a fiának hogy neked mar nem is az amit o fozz.

Be megy a szobatokba míg nem vagy otthon. Ha meg kéred hogy ne mossa ki a ruhaid (feherbol szurket varázsol) meg sertodik.

De reggelig sorolhatnám

2013. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek van annyi esze, hogy nem mossa össze a ruhákat. Amúgy se én sem anyósom nem főzünk.
2013. aug. 22. 21:27
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom mit csinál de az én ruhaimat nem mossa többet az is biztos.

Nem fozztok? Mit esztek?

Úgy tűnik jol kijottok örüljünk neki es foglalkozz mások rossz anyosaval

2013. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező tévedsz, sajnos nincs mindenkinek annyi esze.


És most a jelek szerint hiába írnak Neked esetlegesen felmerülhető problémákat, te úgy érzed tudod, mi a helyes válasz/megoldás rá, viszont az élet sokszor sajnos az ellenkezőjét igazolja.


Hiszen a legapróbb, legpitiánerebb dolgokon is össze lehet kapni, ha az már a sokadik olyan dolog, ami böki a másik fél csőrét.


De kívánom Neked, hogy egyetértésben és konfliktusmentesen sikerüljün együtt élni anyósékkal!

2013. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Én írtam a konyharuhásat, nemrég volt itt ez a kérdés, ezért írtam be.

Az volt a szituáció, hogy a kérdező (nő) szintén a párja szüleihez költözött, főzött és nem mindent PONTOSAN ugyanoda tett vissza ahol volt.

Aztán szegény megkapta, hogy hogy is képzeli, hogy más házában rendezkedik... na erre számíthatsz

2013. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Mármint az anyóstól és válaszolóktól is ez volt a reakció.
2013. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!