Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a nevelőanya és gyermek...

Elena95 kérdése:

Milyen a nevelőanya és gyermek közti kapcsolatotok? Milyen konfliktusok vannak?

Figyelt kérdés
Én is ilyen családban élek csak kiváncsi lennék milyen másnak a kapcsolata,nekem anyiból nehezebb h édesanyám meghalt ,és apukám kezdett új életet ,a nevelőanyumtól van 2 gyereke.amugyis féltékeny tipus vagyok,)úgyh vannak viták elég sok(gyerekekkel,apáról,meg a nevelőanyámról)
2013. aug. 13. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem speciál egy nagyon jó kapcsolatom van vele,sőt még az igazi anyukámnál is jobb.Mindent megtudunk beszélni,felvilágosult gondolkodású,nagy türelmű és elfogadó.Ja,és egymás iránt nagy a tisztelet.
2013. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nyolc éve élek nevelőszűlőknél a hugommal és az öcsémmel.. Mert a vérszerinti szüleinktől elvettek minket...Nálunk hál'istennek nincsenek olyan nagy konfliktusok.. Nagyon jó a kapcsolatunk ugyanis ugy nevelnek minket mintha a saját gyerekei lennénk... ;) 16/l
2013. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sajna nem volt szerencsém. Bár már felnőtt vagyok, szóval a dolog már hál' istennek nem aktuális, de nekem eléggé tönkretette a gyerekkoromat. Mi ketten voltunk a nővéremmel, anya meghalt, apa újranősült. Engem kimondottan nem bírt a nevelőanyám, bántalmazott fizikailag, verbálisan is. (Talán mert nagyon hasonlítok az anyukámra. Őt is állandóan gyalázta, hogy mekkora qrva volt egész életében. Ezt hallgattam kábé egész gyerekkoromban.) Apa meg befogta a szemét-száját, mert ugye jobb a békesség. Gyerekkoromban a féltesómmal nem nagyon bírtuk egymást, de később igazi tesók lettünk, most is napi kapcsolatban vagyunk. Apáméknak nem igazán tudok most sem megbocsátani, kapcsolatot nem tartok.
2013. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!