Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meglátogatnád vagy sem?

Meglátogatnád vagy sem?

Figyelt kérdés

A törtènet kicsit hosszù de leegyszerűsìtve. Anyòsom ès èn nem jövünk ki egymàssal, gyakorlatilag utàljuk egymàst.Ennek èn is oka vagyok, de ez mâr nem vàltozik. Van egy 8 hònapos fiunk, akit "imàdnak"....Anyòsom rendszerint megalàz azzal, hogy ha nincs itthon a fia nem jön be-telefon: fiam itthon vagy?-nem.-akkor megvàrlak a kapuba.:-) illetve nekem nem köszön csak a gyereknek aki a kezembe van...


Hetvegen egy baràtnője lesz nàluk ès persze mutogatnà az unokàt. Csakhogy a férjem nem tud jönni, de anyòsom azt üzente menjek el mert neki joga van stb... (10 èv alatt szàmtalanszor voltam a vàrosban soha nem hivtak a fèrjem nélkül) èn nem szeretnèk menni.

Ti mennètek?


2013. aug. 23. 10:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ha így odarendel, akkor nem.

Ha meghív, akkor igen.

2013. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az unoka nem mutogatásra való, ha látni akarja, majd átjön
2013. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Na ezaz, a te gyereked, nem az övé!!!! Ne is foglalkozz vele, ne menj el semmiképp!! Joga van látni a gyereket, de csak úgy, ha odamegy és megnézi!
2013. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem hivott.Üzente a férjemmel, hogy egy napot töltsünk ott, talán egy szeretné volt de lehet azt a férjem tette hozzá....:)
2013. aug. 23. 10:09
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen elmérgesedett helyzetben én találnék valami kifogást, valami halaszthatatlan elfoglaltságot arra a napra.

Ha tényleg közeledni akarna elmennék, de akkor nem úgy, hogy ott van a barátnő is.

2013. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hm bíztam benne, hogy lehurrogtok..:) ha nem megyek a gyerkőcöm nem szenved hátrányt? Úgy értem nem akarom ellene nevelni tényleg mindent megteszek azért, hogy az én utálatom semiképp ne ragadjon a gyerekre. (férjem egyébként rám bízta a dolgot, tudja, hogy igazam van)
2013. aug. 23. 10:13
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Jpga van látni a gyereket,ha odamegy hozzátok.

De neked nem kell vinned.


Ilyenek után én se vinném,amugysem mutogatnivaló egy gyerek.

2013. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Sajnos csak az egyenes út van ugyanis vidéken laknak és az már tény, hogy akkor megyek a szüleimhez is a babával...

Igazság szerint nem félek, megmondani neki, hogy a fia nélkül ne megyek mert idegennek érzem magam és ő sem jön be hozzám hasonló okból...

2013. aug. 23. 10:16
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszi, eldöntöttem nem megyek.

Igazából tudtam ezt csak kellett a megerősítés. Köszönöm szépen. :)

2013. aug. 23. 10:17
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem mennék. Épp valami fontos, halaszthatatlan dolgom lenne, mint pl körmönfont lakkozni, ilyesmi.
2013. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!