Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem kedvel a leendő anyósom!...

Nem kedvel a leendő anyósom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ennek hangot is ad. Párom egyke, nagyon szeretik egymást az édesanyjával. Én általában kedves vagyok mindenkivel, vele is az vagyok a mai napig. Szerinte én álszent és nagyképű vagyok, és folyton csak okoskodom. Pedig ez nincs így. Vagy ha így lenne, akkor se nagyon tudna róla, mert amikor ott vagyunk, folyton ő beszél. Ha valamit elkezdek csinálni a ház körül, rögtön elkezdi, hogy a párom előző barátnője mennyivel jobban csinált mindent nálam, egyszerű lány volt, nem egy kis cicababa. Én szeretnék vele jóban lenni, de így nem fog menni...

2013. aug. 23. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Párod erre hogyan reagál?
2013. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja, próbáljunk megbékélni a kedvéért. Én próbálok, nem tudom, hogy édesanyjánál is ennyire forszírozza-e ezt.
2013. aug. 23. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Magamra ismertem.Én pont így voltam az anyósjelöltemmel.Hát először is értsd meg félti az egyetlen pici fiát.Nem akar neki rosszat.És ne haragudj rá, amiért a fia exével kérkedik.Lehet azt a lányt jobban ismerte,kedvelte mint téged vagy nemrég szakított a fia azzal a nővel.Adj időt neki! Próbáld azt játszani,hogy akármilyen tahó az anyukája te nem leszel az vele.És ha kell segítesz neki és mellette állsz.Próbáld a barátod segítségét is kérni.Hidd el az idők elteltével összekovácsolódtok... Sok sikert Neked!
2013. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Az a helyzet, hogy parancs szóra szeretni vagy kedvelni senkit sem lehet, viszont attól még viselkedhetne rendesen. A másik, hogy ha így beszólogat, én nem tűrném szó nélkül a helyedben, mert később még többet meg fog engedni magának. Persze, nem mennék bele vitákba sem, de szépen, higgadtan azért megkérdezném, hogy tulajdonképpen mi is konkrétan a problémája veled, vagy megbántottad-e valamivel, hogy így viselkedik?
2013. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Az egyke fiúknál ez nagyon gyakori "jelenság". Az anyuka kicsi fia lesz míg élnek és meg nem halnak. Te mint új nő a fia életében úgymond riválisa lettél, "el akarod venni tőle", amit ő eddig dédelgetett, szeretgetett. Ha egy kicsit meg is kedvel téged, ahhoz nagyon sok időnek kell eltelnie. A féltékenység mindig is benne marad.
2013. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj vissza, ne idegesítsd fel magad. Igyekezz vele továbbra is viharmentes kapcsolatot kiépíteni (legalábbis részedről), de légy vele kimondottan közömbös, ne tegyél neki szívességet, satöbbi.
2013. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a szemedbe mondja, vagy a hátad mögött? Ha a szemedbe mondja, akkor próbáld ki a következő stratégiát. Bizonyára alig várja, hogy visszaszólj és veszekedhessen egy jót, de ne add meg neki ezt az örömöt. Maradj teljesen nyugodt és higgadt, ne reagálj, csak mosolyogj a vádjain. Magadban pedig élvezd, hogy ez őt úgy idegesíti, hogy majd megpukkad! :) Ennyi elégtétel jár neked. Adj neki leckét jómodorból, civilizált viselkedésből. Egy idő után a párod is látni fogja, hogy kit kell megfékezni.

Az "egyszerű lány" bizonyára azért tetszett neki, mert könnyen rákényszeríthette az akaratát és irányíthatta.

2013. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!