Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leendő anyósom mért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leendő anyósom mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Annyit tudni kell, hogy páromat 3 évvel ezelőtt itt hagyta egy férfiért és tőle 80 km-re lakik. Párom jelenleg 20 éves és én is. Egyke gyerek mindig mindent megadott neki az anyukája. Mivel nem a szomszédba laknak 1-szer voltam náluk. Akkor sem beszélgettünk semmit állandóan cibált be párom a szobába és még a kajálásoknál is a tv üvöltött semmi kommunikáció nem jött létre. Aztán írtam pár levelet hogy hogyan vannak mi újság stb... Aztán volt egy számomra fontos esemény amire elhívtam őket is. És erre az anyja teljesen felháborodott hogy hogy merek én ilyet csinálni... Onnantól kezdve tömi párom fejét, hogy hagyjon ott nem vagyok én neki elég jó. Csalom fűvel fával és most már fenyegetőzik is, hogy kitagadja páromat. Egyszerűen nem tudom, hogy mért fajult idáig a dolog. 20 évesen 2 helyen dolgozom mellette saját vállalkozásom van hobbi szinten illetve iskolába járok. Főzök,mosok,takarítok párom már szinte itt lakik nálunk. Az én anyukámnak hozott anyák napjára virágot. És az a baj, hogy párom imádja az édes anyját és bizony sokszor sikerül is neki befolyásolnia. Múltkor már azt is elérte, hogy szakítson velem. 2 nap múlva meg sírva borult a nyakamba, hogy nem bírja nélkülem mert én vagyok a mindene... Ez már teljesen kikészít....:( Leendő anyós jelöltem nem tudja megmondani hogy mi a problémája velem csak tereli a témát... Tanácstalan vagyok:( Nagyon szeretem a páromat de ez engem lelkileg teljesen kikészít és harcolni sem szeretnék az édesanyjával. Ötletek? Ilyen helyzetbe hogyan lehet lépni? S.O.S egy kétségbeesett lány.
2012. jún. 2. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg pároddal hogy deritse ki a valódi okát amiért ennyire nem szeret téged, kérdezd meg hogy mit tehetsz ellene stb másrészt meg sajnos ezt neki kell elrendeznie a családdal hogy elfogadjanak vagy legalább elviseljenek!
2012. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálta már de nem mond semmi konkrétat az anyukája... Szerintem nincs is rá oka... Csak félti a pici fiát vagy fogalmam nincs.....:/ Teljesen tanácstalan vagyok csak találgatni tudok.
2012. jún. 2. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyhogy miért csinálja? Azért, mert utál. Mondd meg a párodnak, hogy oldja meg a szituációt (anyu, vagy te), vagy lelépsz. És tegyél is így. Van ennél egyszerűbb megoldás?
2012. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!