Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósommal vagyok egésznap...

Apósommal vagyok egésznap otthon, sokszor visz el a boltba, az emberek sokat látnak minket eggyütt ezért azt pletykálják, hogy biztos van valami köztünk. Mit tegyek, ne álljak szóba az apósommal?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Sz_rd le mit mondanak mások.
2013. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mit pletykálnak?
2013. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem egy kicsit zavar a pletyka, nem tehetek róla.
2013. aug. 23. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Visszahallottad a pletyót, vagy csak te gondolod így? És a sok unatkozó dumagép miatt képes lennél nem beszélni apóssal? Ne hülyülj!
2013. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben még tennék is rá egy lapáttal, de a te esetedben ezt nem javaslom, hiszen azt mondod, téged zavar, mit pletykálnak rólad.

Azt mindenképpen rossz ötletnek tartom, hogy nem állsz szóba apósoddal. Akkor meg abba magyaráznának bele a "jóakarók".

Teljesen mindegy mit teszel, a buta emberek úgyis mást látnak bele, mint ami valójában van!

2013. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Visszahallottam a pletykát, és már anyósom is kezd furán nézni. Mit tanácsoltok?
2013. aug. 23. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Párszor vigyétek el anyósodat is!Lássák,hogy nem csak kettesben vagytok.Ha anyósodék mondjuk kézen fogva mennének melletted,az még egyértelműbb lenne.

Valami ilyesmi talán megoldást jelentene.

2013. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Anyósom dolgozik, nem tud velünk jönni a boltba.

De miért baj az ha apósom elvisz kocsival a boltba?

Ha szabadnapos vagyok akkor inkább ne legyek otthon, hogy ne lássanak minket együtt?

2013. aug. 23. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szard le a pletykálókat! GOndolom falun laksz, vagy valami kicsi helyen.
2013. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Le kell sz@rni, mit mondanak. Anyósod meg gondolhatja, hogy nem állsz le az apósoddal. Lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy furán néz?
2013. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!