Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom felajánlotta, hogy...

Apósom felajánlotta, hogy nekem adja a kocsiját ő pedig vesz egy másikat. A kocsi legalább 10 éves de lehet több. Hogyan utasítsam vissza megbántás nélkül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 19:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Huh hát ez tényleg nehéz. Azt se tudod megcsinálni hogy eladod, mert akkor miért adtad el.

Amúgy ha én kapnék ingyen egy 10 éves kocsit miközben nincsen, tapsolva rohangálnék örömömben.


23F

2013. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
29%
Ingyen kocsit vissza utasítani????? Max eladod vagy valami! De ha van sajátod akkor mond meg neki hogy neked van és nem kell a tragacs! :D
2013. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Beszéljétek meg,hogy jelképes összeget szeretnél fizetni érte.Milyen autó,mennyit ér?
2013. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz kérdés... ő meg van róla győződve, hogy milyen jó hozzád, pedig az ilyen kéretlen szívességek nagyon nyűgösek tudnak lenni. Én egyszer jártam hasonlóan, épp csak megemlítettem egy beszélgetés során, hogy új hűtőt akarok venni, erre nagynéném büszkén hív fel másnap, hogy a szomszédja jó áron eladja(!) nekem a kb. 30 éves orosz hűtőjét, és ugye milyen jó nekem... Nos, ő megsértődött, amikor visszautasítottam.
2013. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
Igazad van. Ha van pénze új kosira, azt adja neked.A régit tartsa meg magának. Ez jobban tetszene?
2013. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Mondd azt, h nem tudod fenntartani, nincs rá szükséged.

Egyébként az ilyen családi, baráti környezetből kapott ingyen dolgokat főleg a jelentős értékűeket jól meg kell gondolni, mert lehet később fogod még visszahallgatni...

2013. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Opel Astra F, a páromnak van kocsija de após szeretné nekem adni az övét. Ha nem fogadom el az a baj ha eladom az a baj. Mit tegyek?
2013. aug. 26. 19:28
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Add el
2013. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
Megnéztem a hasznaltauto.hu-n elég nagy a szórás,de ha jó állapotú és nem rohad,akkor 100e-t megér simán mint jelképes összeg,és akkor te is megnyugszol,hogy nem teljesen ajándék.Persze,csak ha múgyis szeretsz vezetni és szeretnél is kocsit.
2013. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha együtt el mennetek egy autószerelőhoz, aki felméri a kocsit, mert szeretnéd tudni, hogy mennyiben lenne a karbantartása, esetleges felújítása, mivel nincs sok pénzed.
2013. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!