Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak a férjemmel?

Most mit csináljak a férjemmel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy meg fogom kapni, hogy jó dolgomban nem tudok mit csinálni, meg más örülne az én helyemben, de nem érdekel.

Van már két - elég jó és márkás - autónk. Mindegyik jó állapotban van, tehát nem szükséges újat venni. De pár hónapja a férjem kitalálta, hogy vegyünk egy xy kabriot, mert csak. Semmi szükségünk rá, úgysem használnánk, lehet, hogy még el is lopnák, azon kívül nem két forint, anyagi helyzet ide vagy oda, a pénzt akkor sem kell ilyen szinten szórni. Mondtam, hogy ha majd szükség lesz új kocsira, akkor vegyünk, de nem, ő hajthatatlan, mindenáron új kocsit akar venni - a régieket persze nem adnánk el. Mit csináljak?Egyszerűen meggyőzhetetlen, annyira akarja azt a kocsit. Komolyan, mint egy kisgyerek.

36N



2013. máj. 16. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Egészségére vegye meg. Az ő pénze azt csinál vele amit csak akar, arra költi amire csak akarja.
2013. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Találj ki vmi mást. Hogy pl, újjítani kéne a házon. Kívülről vagy belülről! Oda kell a nagyobb kiadás. érted... :)
2013. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

Semmi értelme..

Ha eladnátok az egyiket akkor talán,talán...

De így harmadiknak okádék meg haszontalan....

2013. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Először ha mindenáron kell az a kocsi csináljatok neki helyet lezárható garázsban legalább és akkor kevesebb az esélye hogy elviszik.

Ha téged az zavar, hogy ott lesz kihasználatlanul egy másik kocsi akkor mond meg neki hogy legalább az egyiket adjátok el. (Mi az hogy márkás kocsi? Minden kocsi márkás, csak a ruháknál van kínai, kocsiknál nem nagyon :D)

2013. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na de nem kell semmit felújítani, lecserélni, félretett pénz is maradna, csakhát MINEK?Hogy menőzzön a kollégáinak? A régi - három éves - kocsija már nem elég? Az sem egy trabant, elég jó autó. Ráadásul elvileg az enyém lenne az új, de nekem aztán meg végképp felesleges, két személyes, a gyerekeket sem tudnám vinni benne.
2013. máj. 16. 19:39
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem opel meg ford, hanem drágább autó. De tőlem lehet akármilyen, akkor sincs semmi szükség harmadik autóra, pláne nem egy ilyen egérkamionra.
2013. máj. 16. 19:40
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Hadd vegye meg, úgysem tudod meggyőzni, a gyerekek meg imádni fogják.
2013. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy inkabb utalja at az arat nekem! Nekem szuksegem is lenne ra! :D

Na jo viccet felreteve, ha mar mindenkeppen kolteni akar, akkor mi lenne ha inkabb, peldaul, egy allatmenhelyet tamogatnatok? Mondjuk altalaba ez pont azoknak nem jut eszebe akik a legjobban megtehetnek!

2013. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi köze van ennek az eljegyzéshez?
2013. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

hidd el, semmit se tudsz tenni


apám ugyan ezt játssza, ha meg is beszéljük, hogy valami nem kell, pár hónap múlva jön a "meglepetés"

2013. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!