Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom összes hitele az...

A családom összes hitele az én nevemen volt. A szüleim elváltak apám sokáig nem fizette a kocsi hitelt és bárlistára kerültem. Hogyan fogok így lakást venni?

Figyelt kérdés
Anyámék elváltak 4 éve,akkor nekem volt a legjobb munkahelyem és csak így tudtak autót venni és egyéb dolgokat,igaz nekem is szükségem volt hitelre mert abból vettem a kocsimat,amit már rendeztem szerencsére.Apám mind két autója az én nevemen volt és a hitel is.Amikor elváltak b@szott fízetni,így bárlistára kerültem.Igaz azóta már ki fizette,de még vagy 5 évig nem vehetek fel hitelt ha esetleg lakást akarok venni és bár nem tervezek több milliót felvenni,de ha úgy van akkor muszáj leszek 1-2 milliót felvenni ha nem lesz elég a pénzem.
2013. márc. 26. 14:05
1 2
 1/13 anonim válasza:

A kérdésedre a válasz.

[link]


"Mint látható, a BAR lista ideje ennek köszönhetően 5 évről 1 évre csökkent,"

2013. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi na ez jó hír hát ha ez igaz akkor valami jót is tett a fidesz...nem tervezek hitelt felvenni ha nem muszáj,de nem lehet tudni az embernek mikor van kisebb nagyobb összegre szüksége.
2013. márc. 26. 14:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Te is szintúgy ?

Akkor sorstársak vagyunk.Eddig nem találkoztam még olyannal,akinek hasonló nagyon jó szülei vannak,mint nekem.

Az enyém ráadásul ki is tudta volna fizetni.

Én nem tudom,hogy vagy vele,de én az életben nem akarom őket látni többet.

2013. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis család. :( Már bocs...

Amikor kellesz hitelfelvételhez, akkor jó vagy, majd benne hagynak a szarban. Azért alkalomadtán én a helyedben megkérdezném az apádat, hogy ezt mégis hogyan gondolta, és őszerinte a te szemszögedből rendben van ez így?

2013. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as:


Ha ez vígasz, vannak olyanabb szülők is sajnos... :(

2013. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Jézusom, hogy egyezhettél bele, hogy a nevedre vegyék fel? :S
2013. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vigasz sajnos,mert ez csak az enyhébbik húzásuk volt.
2013. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az én családom is így kiszúrt velem, tönkre tették az életem
2013. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen sajnos hülye voltam annak idején.De már késő bánat.Ez még a kevesebb gond lett volna,de a mai napig küldözgetnek apám kocsijáról gépjármű adó elmaradásokat,20-30 ezres összeget,vagy volt hogy évek múlva bűntetést is küldtek.Szóval igen ki b@sztak velem nem kicsit nagyon.A hab a tortán hogy apámtól kértem kölcsön mert megvoltam szorulva még azt is vissza akarta kérni.De nem fizettem vissza természetesen mert így is eleget tettem értük.
2013. márc. 26. 14:34
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 14:19


Már kérdeztem ő ezt teljesen normálisnak veszi,mintha mi sem történt volna.Sajnos az ember nem válogatja meg a szüleit,szerencsére már csak fél évben egyszer ha beszélek vele.Egy életre megtanultam hogy senkiben nem bízhatok.Erre jó volt másra nem,kis híján tönkre tették az életem.

2013. márc. 26. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!