Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósoddal sógornőddel egy...

Anyósoddal sógornőddel egy városban meg tudsz élni, milyen gyakran találkozol velük?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Sosem találkozok velük.
2013. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

2hetente, hetente a sógornőmmel...tegnap pont csajos napunk volt..

anyósom 140Km re így is 2 hetente max havonta találkozunk

2013. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Változó mikor találkozunk anyóssal és sógornőmékkel. Kb 2-3 hetente szoktunk. Jó viszonyban vagyunk.
2013. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sógornőm nincs, anyósommal hetente, 2 hetente találkozunk.
2013. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Anyosommal együtt lakunk, imádni valo no. Sogornom a parom bátyjának ex felesége, 2-3 hetente találkozunk, vele is jo a kapcsolat.
2013. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Azért az már nem kicsit beteges, ha valaki nem tud az anyósával egy városban élni! Egy városban lakunk, hetente kétszer háromszor. Nem csak a saját igényeinket kell nézni hanem a párom szülei és szereti őket meg a gyerek is imádja a mamát és papát.
2013. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Budapest elég nagy, elférünk benne :) nem lakunk egymástól vészesen távol, de csak akkor találkozunk, ha meg van beszélve, véletlenül nem futunk össze, nem mozgunk azonos helyeken. sógornő nincs, anyós van.

májusban láttam utoljára asszem.

2013. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Anyósékkal egy telken lakunk, nagyon tisztelem őt és jól kijövünk.

Nekem nagyon sokat számít, hogy a gyerekeim a nagyszülőkhöz is nagyon ragaszkodnak, hiszen napi szinten találkoznak.

Kölcsönösen számíthatunk egymásra bármikor.

A szüleim sajnos 30 km-re laknak innen, emiatt velük csak heti 1x találkozunk, de velük is ugyanilyen jó a kapcsolata a gyerekeknek.

Óriási mázlim van az anyósommal, de azért az én alkalmazkodásom és kompromisszumkészségem is kell ahhoz, hogy jó kapcsolatban éljünk egymás mellett.

Mindenkinek csak ezt tudom javasolni...

2013. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, közvetlen sógornőm pedig nincs, a párom felesége van, vele is jól kijövünk, bár ő már kissé nehezebb eset :)
2013. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jav: párom BÁTYJÁNAK a felesége.

Az előbbi egy kicsit furán nézett ki :)))

2013. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!