Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Dolgoznál együtt az anyósoddal...

Dolgoznál együtt az anyósoddal? Vinnéd a céghez ahol te is dolgozol?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam, igaz nem sokáig, csak 2 hónapig, mert sajnos megbetegedett. Ő vitt oda Engem, jól meg voltunk a kis idő alatt, de sajnos azóta már sem Ő, sem a cég nincs...
2013. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi jó viszonyban vagyunk, így én igen, vittem az én munkahelyemre. Külön telephelyen vagyunk, így személyesen nem találkozunk minden nap, telefonon beszélünk naponta többször. A betanítását viszont másra bíztam.
2013. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én együtt dolgozok anyósommal. Igaz én dolgozok az ő cégében.

Megtanultuk különkezelni azt hogy az anyósom és azt hogy a főnököm. Egyiknek sem az a rettegett, de azért mégiscsak nehéz néha.. Emiatt nem mondanék fel, azonban valóban jobb lenne, ha nem keverednének a szerepek.


Viszont ha nincs anyósodnak más lehetősége, egyébként "jófej" anyós, csak munkatársad lesz, akkor én vállalnám.

2013. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Havi kétszer pár órára látva jófej,többre már nem.

És nem is igazán ért semmihez,protekció nélkül nem vennék fel.

Attól tartok,hogy én lennék számonkérve amiatt,hogy ő nem jól dolgozik.

2013. márc. 11. 11:32
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Az anyósom nyugdíjas már. De ismertem akkor amikor még dolgozott, és voltunk is bent a munkahelyén. Ha akkor felajánlotta volna hogy dolgozhatnék mellette, rögtön elfogadtam volna, mert nagyon jó munkahelye volt. De ugye én nem vagyok egészségügyis, így sosem merült fel hogy együtt dolgozzunk.
2013. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez attól függ, hogy a mindennapi életben milyen a viszonyotok egymással. Ha jó, akkor nagy valószínűséggel ott sem lesz probléma, viszont ha a kapcsolatotok mindig attól függ "kin milyen bugyi van" :) , nem célszerű oda vinni.
2013. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bízol abban hogy az anyósod jó munkát végez, és szerinted idővel gondok lesznek akkor jöhet a kegyes hazugság.

"Sajnálom anyuka! Én próbálkoztam, de mást vettek fel.."

2013. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
6-os vagyok, a hozzászólás elküldése után láttam, hogy mit írtál. Én a helyedben így nem szerezném oda. Én pórul jártam anyósommal, mert nekem köszönhetően felvették a munkahelyemre, ahol 2 hónapig lelkesen dolgozott, aztán utána minden kis butasággal táppénzre íratta magát, arról nem is beszélve, hogy a többi kolléga is panaszkodott a bunkó modorára. Nekem égett a pofám. Szerencsére kirúgták!!! :O
2013. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
ha nem lenne jó munkaerő, akkor nem. Ha több szakmailag megfelelő közül kellene döntenie a főnöknek, akkor szólnék az érdekében, de másként nem.
2013. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyszer páromnak megígérte, hogy elintézi, hogy mehet oda dolgozni, ahol ő van. Aztán jött azzal, hogy inkább meg sem kérdezi, hogy felvennék-e, mert ő nem akarja, hogy őt lejárassa... így, szó szerint. Ezek után a fene sem intézné el neki, hogy oda jöhessen dolgozni, ahol én vagyok...
2013. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!