Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás a cigaretta miatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás a cigaretta miatt? Állítsam választás elé vagy annak sem lenne értelme?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk, a férjem nem cigarettázott. Mivel tudta, hogy nálam dohányos ember szóba sem jöhet, azt is eltitkolta, hogy valaha cigizett volna. 2 éve viszont visszaszokott, akkor vallotta be, hogy a megismerkedésünk előtt fél évvel tett le a cigit, addig napi 1 dobozzal szívott. Most napi 1,5-2 dobozzal szív és kerülöm ha lehet. Szeretni szeretem, de ha a közelemben van, hányingerem lesz. Hiába mos kezet és fogat minden szál után, a bőréből párolgó bűzt nem tudja megszüntetni. Félek, hogy emiatt megy tönkre a házasságunk. Ezt már így elmondtam neki is, azt mondta, majd többet tusol, mos fogat, de a cigi már nagyon hiányzott neki, nem szeretné letenni.
2013. júl. 24. 07:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
83%
cigi >> feleség
2013. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld rábeszélni, hogy szívjon kevesebbet és gyengébbet. Hátha akkor nem lenne olyan erős szaga.
2013. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szándékozik leszokni, Te pedig így nem tudod elfogadni, akkor hosszabb távon el fogtok távolodni egymástól, mert az intimitás kikopik az életetekből. Ha utálod a bőre illatát, hogyan tudsz majd szívből hozzá bújni, puszit adni ? Sehogy ! Ha pedig ezek hiányoznak a kapcsolatból, az előbb-utóbb magától tönkremegy.
2013. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
93%
Választás elé állíthatod, de szinte biztos, hogy a cigi mellett dönt.
2013. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
43%

Ha valaki dohányzik, az akármennyit tusol meg fogat mos, büdös, undorító marad.

El sem tudnám képzelni, hogy egy dohányos embert megcsókoljak, elhánynám magam.

A férjednek meg tényleg válaszatnia kellene, mert eleve úgy kezdtetek, hogy neked dohányos nem jöhet szóba, ö nem dohányzott, ezzel lényegében becsapott. Ha most rászokott, az elvileg még elnézhetö lenne, HA le akarna megint szokni. De így, hogy nem is AKAR semmit tenni ellene, mert neki így kényelmeseb, az nagy fokú önzésre vall. A helyedben választás elé állítanám: vagy a cigi vagy te.

2013. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
29%
Dohányos emberrel csókolózni = kinyalni egy használt hamutartót!
2013. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1,5-2 doboz ? Az rengeteg ! Valamilyen kompromisszumra azért legyen már ő is képes. Ha nem tud leszokni, legalább napi pár szálra csökkentse le. Én is utálom a cigifüstöt, de ha szeretem a párom és végképp nem tud leállni a bagóról, pár szálat elviselnék naponta.
2013. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
24%
Ha valóban szereted, akkor ez nem lenne probléma! Hiszti csak.
2013. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%

Az én férjem is cigizik, mondjuk már akkor cigizett, mikor megismertem és én se szeretem a cigifüstöt. Szerencsére ő jóval kevesebbett szív napi szinten 5-6 szálat "csak".


Van egyeteln cigi aminek nem zavar a szaga, ha mást szív én se nagyon bírom mellette, mert zavar a cigi szag.


Nem lehet rávenni arra, hogy próbáljon másfajta cigit és esetleg kevesebbett, hátha úgy te is jobban viseled?

2013. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
A férjem úgy ismert meg hogy dohányoztam.Sosem szerette de elviselte.10éve élünk együttt az utóbbi fél évben kezdte el sorolni hogy cigiszagú vagyok,azelőtt is mondta de nem vettem úgy a szivemre.Napi egy dobozzal szivtam,2hete tettem le,mostmár nem vagyok büdös.Nem lettem választás elé állitva mert akkor csakazért is a cigit választottam volna.Nekem elegem lett a folytonos beszólásokból.Rohadt nehéz volt larakni de már érzem az előnyeit.
2013. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!