Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ölelgeti, puszilgatja,...

Miért ölelgeti, puszilgatja, fogdossa egy anya álladóan a felnőtt fiát?

Figyelt kérdés

Anyós akárhányszor megyünkhozzá,úgy rácuppanna páromra, mint más a férjére szokott.

Ha párom hagyná,ülne az ölébe,ölelgetné,fogdosná.

Ott vagyunk kéthetente két órát,és az alatt párom végig csak hárít,szinte menekül előle,elmondja rengetegszer,hogy anya,ne fogdoss már,ne ülj az ölembe. Párom ilyenkor odahúz engem,üljek az ölébe,erre anyós a nyakába támaszkodik hátulról,és úgy fogdossa,pedig már kérte párom csúnyábban is hogy fejezze be.

Anyós reakciója,hogy de ő csak szeretgeti.

Régebben nem volt ilyen,vagy csak előttem moderálta magát,de mióta összeházasodtunk,azóta nem bírni vele.

Van férje,őt még sosem láttam hogy ölelgetné.

Régebben hetente mentünk náluk,most már csak 2-3 hetente,és egyre kevesebb időt vagyunk ott,mert páromnak egyre kevesebb a kedve,és engem is idegesit,látni páromon,hogy mennyire zavarja,egy anya nem csüngjön így a fián,nem 2 éves.

Ha nem hallgat a szép kérésre,mit lehet tenni? Egyáltalán miért ilyen?


2013. szept. 4. 13:50
1 2
 1/17 sippara ***** válasza:
79%
Bár az ölébe nem ül, de az ölelgetés-puszilgatás-"anyakicsimanócskabögyöröjézés" megy nálunk is ezerrel. Mi közel NAPONTA járunk át........ Ha 24 óránál több ideje nem látta, úgy köszön neki, mintha minimum két évre ment volna Afganisztánba frontvonalra ("Jahj, kicsikekincsem, hát élsz még? már nem is emlékeztem rád, olyan rég láttalak" - 48 órája!!!!). Sajnos érdemben segíteni nem tudok, de az idegességedben, zavarodban osztozom.
2013. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Páromnak se ül az ölébe,csak ülne ha hagyná párom,de amint megy,és huppanna az ölébe,párom arraébb,hogy "arrébbültem,hogy elférj anya".

És igen,gagyog neki mint a kisbabának szokás,hideg kiráz tőle.

Nem tudom miért lett ilyen,de el fogja érni hogy nem megyünk hozzájuk.

Nem irigyellek,naponta nem bírnám ki.

2013. szept. 4. 13:59
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
A helyedben egyszer az anyós szeme előtt elkezdeném ölelgetni az apóst és az ölébe ülnék. Talán észrevenné magát. :)
2013. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez nálunk is van, de engem nem zavar, elvégre az ő fia. És mondom ezt úgy, hogy nincs jó kapcsolatom az édesanyjával.

Miért baj, ha átöleli? Miért idegesít titeket?

2013. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is van egy ilyen anya-fia ismerős párosom. Sokáig nem értettem, hogy miért babusgat egy huszonéves srácot az anyja, nagyon uszimpatikusan, idegesítően viselkedett, hívogatta, jött érte kocsival mindenhova, majd évek után kiderült, hgy a srácnak volt egy nagyon komoly autóbalesete, úgy kellett újraéleszteni. Azóta ilyen az anyja, nagyon fél, hogy elveszíti, de hát a srácnak ez már nagyin nem jó, így folyton veszekednek.
2013. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 sippara ***** válasza:
81%
Engem speciel azért idegesít szörnyen, mert egyrészt a párom már elmúlt öt éves, sőt, felnőtt ember, nem igényli és nem is szereti, ha úgy beszélnek, bánnak vele, mint egy csecsemővel; másrészt pedig tudom, hogy totális kamu az egész - nem veszi be se az agyam, se a gyomrom, hogy miután tizenévesen a nyakába íratott egy sokmilliós hitelt, BAR-listára tetette, minden létező utolsó sz.@.r semmirekellőnek elhordta, végig piálta kb. 9-10 éves korától az életét, van pofája úgy tenni, mintha szerető anya lenne.
2013. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mert nem csak átöleli,megsimogatja.

Ha hagyná párom,akkor ülne az ölében,hozzá lenne bújva mint a szerelmesek szoktak,cirógatná,puszilgatná,közben gügyögne neki mint a csecsemőknek.

Képzelj magad elé egy 1-2 éves kisgyereket,azt hogy szokás szeretgetni.Na ezt egy 30 éves férfival már gáz.Főképp,hogy a fia kéri is hogy ne csinálja.

2013. szept. 4. 14:08
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem fogadta el, hogy a fia felnőtt, és nem alakította át a viselkedését sem ehhez mérten. Vannak ilyen nők, akik képtelenek elfogadni a változást. Valahol ez egy lelki probléma, amivel nem néz szembe. Ez van. Tenni nem tudsz ellene, a férjed sem, mert ha Ő maga nem fogja fel, mennyire nem illő ez ebben a korban, akkor más véleménye sem fogja megérinteni. Úgy ítélné, hogy elutasítják, mint anyát, pedig nem erről van szó, csak felnőtt ember anyjának lenni más szerep, mint egy 3 évesnek. Lelki beteg szegénykém, nevelni meg nem tudjátok, csak elfogadni, hogy ő ilyen.
2013. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Páromnak nem volt,nincs semmi baja,amiért félteni kellene.

Régen nem volt ez,max megölelte amikor jöttünk-mentünk,de engem is,meg bárkit.

Kb egy éve csinálja ezt.

2013. szept. 4. 14:10
 10/17 A kérdező kommentje:

De tenni kell valamit,mert így eléri,hogy párom undorral megy hozzá,ha megy,egyre ritkábban.

Régebben jó volt a kapcsoltuk,most már nem.

2013. szept. 4. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!