Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » El fog majd fogadni valamikor...

El fog majd fogadni valamikor az anyósom?

Figyelt kérdés
Nem érdekel amúgy, hogy ki mit gondol csak jó lenne kialakítani vele egy olyan kapcsolatot hogy ne kritizáljon minden találkozásnál. Van sok tetoválásom, hegeim, kisebb fültágítóm és pár pc-m, igényesen nézek ki. Szeretem nagyon az ilyen dolgokat de az anyós nem. Azt mondja mindig hogy elrontottam a lányát és mindezt azért mert mióta együtt vagyunk csináltatott 2 tetoválást nem mindig látható helyre. Tényleg nagyon elrontottam igazi szétvarrt gengszter lett :D Bármit megtenne a sárkány, hogy szétmenjünk. Egy időben mindig vissza pofáztam neki de már próbálok nem mindig foglalkozni vele. Van rá esély, hogy normális kapcsolatom legyen vele is?
2013. szept. 9. 20:57
 1/9 acelsziv ***** válasza:
100%
Nagyon kevés. Visszapofázás helyett, inkább tedd oda magad és bizonyítsd be, hogy nem jár rosszul veled a lánya.
2013. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, őszinte leszek! Ha a gyerekem hazahozna egy olyan párt, aki tele van tetoválással és még fültágítója is van, én sem örülnék neki + még vissza is pofázik - te szavaiddal élve. Lehet, hogy igényes a maga nemében, de vannak az életnek olyan területei, ahol ez nem elfogadott. pl. milyen esélyeid vannak a munkaerőpiacon? Mert gondolom nem menő repper vagy rocker, focista, nem szerepelsz az LA INK-ben, vagy nem vagy sikeres vállalkozó... lehet, hogy neked ez tetszik, de az ilyen kinézet mellé egyfajta életstílusnak is kell párosulnia, olyannak, ami ezt a kinézetet elfogadottá teszi. No, persze nem ismerlek, ha nincs igazam, akkor kérlek világosíts fel, hogy mi a célod, mit üzensz a pc-kkel? Győzz meg! Győzd meg az anyóst!
2013. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

"El fog majd fogadni valamikor az anyósom?"

Fogsz-e majd normálisan viselkedni?

2013. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Én sose jönnék össze egy ilyen kinézetű figurával, mint Te! Félek az ilyenektől! Sztem anyós is így van vele, nem gondolod?
2013. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én normális vagyok és normálisan viselkedem ha nem adnak másra okot. Tetováló vagyok de voltam már szakács, biztonsági őr és cukrászdában, borászatban, büfében is dolgoztam. Többnyire magamtól jöttem el a munkahelyekről.
2013. szept. 10. 02:33
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Remekebbnél remekebb tulajdonságaidat sorolod fel kérdező.


Az egy dolog, hogy az ember tetovált, piercinges, az én párom is az, ennek ellenére imádja a családom (a nagymamám főleg érdekes módon), mert egy illedelmes, előzékeny, udvarias, normális ember, aki sokat mosolyog és mindenki el tud vele beszélgetni, semmi panaszuk nem lehet rá.


Te viszont emellé visszabeszélsz, ócsárolsz másokat, és a leírásod alapján egy link alak vagy akinek semmilyen munkahely nem felel meg...nekem erről nem az "igényes" jut eszembe.


Az anyósnak nem visszapofázni kell, ha jó kapcsolatot akarsz vele kialakítani, hanem illedelmesen elmagyarázni a te nézőpontodat is, ha félreértésetek van, de tiszteletben tartva az övét is!

2013. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát nem tudom minek esnek így neked, bezzeg ha nem írtad volna, hogy van tetoválásod, akkor mindenki azt tanácsolta volna, hogyha anyós beszólogat, akkor ne hagyd magad. Ez gyakorlatilag minden kérdésben látható itt, hogy te se hagyd magad, meg a párod is védjen meg. Erre itt meg közlik, hogy te mekkora hülye vagy.


Na meg mivel nem idő számításunk előtt óta van egyetlen munkahelyed, azért már rögtön link alak vagy. Nem is tudom, ha valaki továbbképzi magát, mert amiket csináltál, ahhoz azért nem árt szakma, és úgy gondolja, hogy jobb lehetősége van, akkor általában az előzőt ott szokta hagyni, ebben mi a linkség?


Az se tőled függ, hogy a lánya tetováltatja magát, az én férjem például az az igazi lányos anyák álma férfi, jól fésült, jól öltözött, se piercing, se tetoválás, nem is lesz neki soha, még borostát se növeszt, én meg mellette találtam el, hogy én kitetováltatom magam nem is kicsit.


Egyébként nekem is volt anno ilyen barátom, apám elég válogatós volt, de ezt a srácot szerették, mert volt közös hobbijuk, meg mindig szórakoztató volt társaságban, jókat lehetett röhögni a sztorijain, ez tetszett mindenkinek. Aki nem ismerte, az meg folyton mondta apámnak, hogy hogy engedheti, hogy szóba álljak egy ilyennel. Ő meg azt mondta, hogy neki legalább nem kell félteni a lányát másoktól, ha vele elengedi valahova, ha már ilyen ijesztő. Szóval ők végül is szerették, függetlenül attól, hogy nézett ki, mert ki lehet jönni vele.


Na de. A férjem, a fent említett jó fiú az kezdettől nem volt szimpatikus se anyámnak, se apámnak. Még nem is ismerték, de már utálták. Minden bajuk volt vele! Gondolj bele, már együtt éltünk, de még nem voltak hajlandóak találkozni vele, mert annyira nem bírták elviselni hogy én vele járok. Végül aztán mégis sor került rá. Nem mondanám, hogy megszerették. Az áttörést az hozta meg, mikor látták, hogy mennyire szeret engem. Anyám azt mondja, hogy egyszerűen úgy néz rám, látni rajta, mint egy istenre. Mindenben segít nekem, kímél engem, nem veszekszik velem stb. Szóval ők csak emiatt fogadták el. Mindegy volt nekik milyen, egyszerűen zsigerből tiltakoztak ellene, de mikor látták, hogy valósággal rajong értem, akkor rájöttek, hogy úristen, jobbat nem is találhattam volna.

Pedig elég sok dolgot hagytam félbe, terveztem át, aminek alapból nem örül egy szülő, a férjem meg ugye hagyja, mert mindent hagy, de egyáltalán nem az ő rossz hatásának tudják be, hanem a felnőtt gyerekük hülye döntéseinek. A férjem az szent, mióta látják, hogy mennyire imád.

2013. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

A remény hal meg utoljára, ahogy mondani szokták :)

Amúgy mivel Te vagy a fiatalabb és te érkeztél a családba, neked kell többet tenned azért, hogy elfogadjon. Biztos nehéz dolgod van egy olyan anyóssal, aki csak a tetkók meg egyéb külső díszítők miatt ítél el, de azért nem lehetetlen vállalkozás, csak nem úgy kéne hozzáállni hogy "sárkány" meg ilyenek. Az idő neked dolgozik. Mutasd meg neki, hogy szereted a lányát, hogy ketten jól elvagytok, hogy haladtok előre, egymás mellett fejlődtök is. Más is gyarapszik nem csak a tetkók száma :) Ha tisztelettel maradsz irányába akármennyire is nehéz és akármennyire is nincs igaza, akkor idővel megenyhül a legkegyetlenebb anyós is. Hajrá!

2013. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nemsok az esély rá...de szerintem bizonyítsd be h a lánya nagyonis jól járt veled!!találj ki egy szöveget,mint a filmekben,h szereted őt,meg blabblablaa :DDDDvagy nem is tudom..:SS:D
2013. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!