Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Eskuvot tervezunk a volegényem...

Eskuvot tervezunk a volegényemmel, de a testvérével nem beszélunk egy éve. Muszáj akkor is meghívni?

Figyelt kérdés
Nem merjuk elkezdeni az eskuvot, mert attol tartunk, hogy ha bejelntjuk az o családjának hogy az occset nem hívjuk meg akkor a szulei is lemondják, vagy nagy cirkusz lesz belole. Mi a teendo ilyenkor?

2013. szept. 10. 10:18
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
bocsi kimaradt, hogy nem merjuk elkezdeni szervezni....
2013. szept. 10. 10:20
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Látom te is törekszel a családi békére!!!
2013. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Illik meghívni! Legfeljebb nem megy el.
2013. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Semmi sem muszaj, de pl ez jo alkalom lenne a kibekulesre.
2013. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a legjobb alkalom, hogy rendezzétek soraitokat. Nem tudom, hogy milyen főben járó bűnt tud elkövetni egy testvér, amivel kiérdemli a soha többet nem vagyok rád kíváncsi érzést.

Szerintem az ilyen harag csak makacsság, nincs olyan, hogy nem lehet megbocsájtani, vagy bocsánatot kérni.

Először beszéljetek tesóval, ha ő köti az ebet a karóhoz, akkor hagyjátok, de a szülők elé már úgy állhattok oda, hogy megpróbáltátok. Akkor legalább Ők nem fogják lemondani.

2013. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos a mi családunkban is van olyan, akivel nem vagyunk jóban. Mi ennek ellenére meghívjuk őket, aztán majd eldöntik, fontos-e számukra a család. (eddig nem volt az)
2013. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Lehet,hogy ti vagytok mindennek az oka.Meg kell hívni,biztos kezdet a béküléshez.
2013. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
Jó lenne tudni mi a konfliktus köztetek. Az én családomban is van egy rokon akivel pont egy éve nem beszélek, pedig előtte minden nap összejártunk. Szerintem van az az indok amit nem lehet megbocsájtani. Mi nem hívjuk meg az esküvőre.
2013. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

meg kell hívni!


Én a válás után apámmal nem beszéltem évekig mert kitagadott minket!

Elküldtem neki a 8.os meghívót nem jött el... pedig nagyon vártam!

12.es ballagás nővérem könyörgött (ő maradt vele), hogy küldjek én meg mondtam, hogy NEM!! Lesz.rom mi van vele...

Nagy nehezen elküldtem a meghívót és a jegyet a bankettre... Eljött rá pár hónapra kibékültünk... Most építkezünk, rengeteget segít... fűtés víz, csatorna kiépítés stb... Mindenhez ért

2013. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A párom occse egy 21 éves arrogáns, beképzelt barom a nagy semmire. Enegm leku.vázott, páromnak pedig azt mondta hogy ha o lenne a világon az utolso ember akkor sem beszélne vele, mindezt azért mert a párom probálta észhez téríteni, mert részegen megverte az anyosom!!
2013. szept. 10. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!