Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez lehetséges?

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Barátnőm szülei nagyon pártolnak és kedvelnek engem,ebből kifojólag szokták fenyiteni a páromat,ha pl. más fiukal vált pár szót az utcán vagy bárhol,hogy nehogy megcsaljon vagy elhadjon engem,én tudom hogy nem ez a szándéka!De a szülei mégis fenyegetik...ebből kifolyólag elhidegülhet tolem a barátnőm amiért miattam fenyegetik?(Ok nelkül)
2013. szept. 11. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
:( [link]
2013. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Elhidegülhet.
2013. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

kifolyólag

fenyíteni

fiúkkal

elhagyjon

2013. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább a szüleitől hidegülhet el emiatt.
2013. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Ne legyél már annyira eltelve magadtól! Barátnőd szülei pártolnak. Ja. Én is pártoltam a fiúkat, ameddig szépen

bántak a lányommal. De egy rossz szó, gesztus, és nyilt a bicska a zsebemben.

Elhidegülhet, mert nyeregbe érzed magadat. Pedig nem vagy!!!

2013. szept. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemvagyok eltelve :).Szeretem a barátnőmet és sosem bántanám meg.A szülei azok akik fenyítik miattam,ez nekemsem tetszik mivel tudom,hogy semi olyat nem tenne...és félek,hogy tőlem távolodik majd el emiatt.
2013. szept. 12. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy nem esik neki jól, hogy terrorba tartják, ráadásul pont miattad és pont a saját szülei. Szerintem ez negatívan kihathat a kapcsolatotokra, szóval tegyél valamit ez ellen.

A barátnődet biztosítsd arról, hogy nem te beszélted tele a szülők fejét, és hogy ellenzed a viselkedésüket. Sőt, kérd meg a párod, hogy ketten együtt álljatok ki magatokért, együtt mondjátok meg a szüleinek, hogy ne a ti párkapcsolatotokkal foglalkozzanak, hanem a sajátjukkal.

2013. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,ez hasznos számomra :)
2013. szept. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!