Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan leptel tul a megcsalaso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leptel tul a megcsalason? Lelkileg, hogy tudtad kiheverni? Hogyan tudtal ujra megbizni valakiben? Egyaltalan lehetseges, vagy orokre megnyomorit minden tovabbi kapcsolatod?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 10:26
 1/5 Ani25 válasza:
Nehezen lehet megemeszteni, mert ennel nagyobb megalazas nincs egy kapcsolatban :( en szemelyszerint utana mar ugy alltam a kovetkezo kapcsolatomhoz hogy biztos o is ilyen, nem biztam.. De iy nem lehet, sose leszel boldog! Mindenkinek megkell szavazni a bizalmat de sajnos a csalodas mindig benne van!
2013. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eleg friss ugyhogy jelenleg nem is tudom szavakba onteni mit erzek :( telyesen magamba zuhantam csak sirok es sirok...
2013. aug. 20. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eszemmel meg akartam bocsájtani, de akárhogy is próbáltam, a szívemmel nem ment és a testem-lelkem nem kívánta többé az együttlétet.
2013. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Mindig a szemed előtt fog lebegni a tény, hogy mással volt együtt. Viszont: nem érdemes rá könnycseppet sem ejteni, aki egy ekkora nyomorék, az nem érdemli meg a könnyeidet, hidd el nekem! Lesz nála sokkal de sokkal jobb párod is még, sőt!
2013. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ani25 válasza:
100%
Kulonben igy van! Azert majd meglatod karpotol az elet! Tudom mit erzel, borzasztoan faj :( de hidd el ahogy telnek a napok jobb lesz!!! Minden nappal jobb!!!! Es felesleges lett volna megbocsajtani mert aki egyszer megteszi megteszi tobbszor is!
2013. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!