Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kiakasztott a nagymamám azzal...

Kiakasztott a nagymamám azzal amit mondott! Lehetséges az ilyen? A saját unokájának?

Figyelt kérdés
Egyik nap látta, h egy régi cigány barátommal voltam kint a faluba, és azt mondta, h ha valaki a faluból leállítja azzal, h az ő unokája cigánnyal járkált a faluba, azt fogja mondani, h " az én unokám? Az nem az én unokám!"... :O Kiakasztott!!!
2013. aug. 17. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
hát gondolom Őt is kiakasztotta hogy cigánnyal járkáltál ezért mondta.
2013. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
ui: de legalább őszinte...
2013. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Megértem. A mamádat.
2013. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Én sajnállak :( És rengeteg szar fog a fejedre zúdulni az itteni hozzászólóktól. Ne is törődj vele. Egy nagymamának sosem szabadna ezt mondania.
2013. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Első kettő hozzászóló!.. Nem azárt, de a család nem azért van mert jóban rosszban melletted van, és nem ellened? Ez még nem is olyan nagy vétek, nem mondom ha embert bántottam volna fizikailag, de nem ugyanolyan. Szerintem azért az túzás volt tőle!
2013. aug. 17. 20:54
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván vannak tapasztalatai a nagymamádnak. Sajnos az előítéletek messzire vezetnek visszafelé. A sok-sok negatív tapasztalat szüli. Ezért nehéz azoknak, akik tisztességes, dolgos, rendes cigányok.
2013. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van! A nagymamád szélsőséges választ adott, hiszen nem kellene téged letagadnia ezért.
2013. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

A nagymamák ilyenek, de sosem gondolják ezt ennyire véresen komolyan! Azt mondta, mert megijedt! Igaza van, én is piszkosul megijednék, pedig én nagypapa vagyok!

Lehet, hogy nekem is kiszaladna ilyen számon, de nem kellene szó szerint venni!

2013. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
milyen ember az a cigány barát? milyen a viszonyod mamáddal? lehet csak a barátnék előtt szégyelli, hogy cigánnyal haverkodsz...
2013. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

"Ezért nehéz azoknak, akik tisztességes, dolgos, rendes cigányok."

Hát találkoztam már olyannal, aki dolgozik, olyannal aki rendes, olyannal aki tisztességes, de olyannal, amelyiknél ez mind a három megvan, még nem a közel hatvan év alatt!

2013. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!