Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom zaklat. Nála élünk. El...

Apósom zaklat. Nála élünk. El akarok költözni, de a férjem nem akar, mert nem hisz nekem. Tanácsok? 38/N

Figyelt kérdés

10 hónapja költöztünk apóshoz. Akkor halt meg anyósom. A férjem külföldön dolgozik és csak hétvégén van itthon. Hogy ne keljen albérletet fizetni és apósom se legyen egyedül, összeköltöztünk. Mondván majd úgyis a férjemé lesz a ház.

Én otthon vagyok a kisfismmal gyeden.

Apósom 74 éves. Eleinte nem is vettem észre semmit. Mindig kedves volt, ölelgetett, megsimogatta az arcomat. Furcsa volt, de gondoltam biztos ö ilyen. Aztán egyik ilyen simogatásnál megfogta a mellemet. Majd máskor elment mellettem és megpaskolta a fenekenet. Kukkol amikor a fürdöben vagyok. Vagy pl. a nappaliban a Tv elött önkielégít, amikor megyek le az emeletröl. Már félek töle.

Mondtam a férjemnek, de nem hiszi el. Amikor ö is itthon van, akkor nem ilyen. Ezt csak akkor csinálja, amikor egyedül vagyunk. El akarok költözni anyukámhoz. Mit tegyek?


2013. szept. 14. 01:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem videóznék, és nem fényképeznék. Csak gyorsan elköltöznék. Még ma. Nem bizonygatnám a férjemnek videóval az igazam. Ha csak amiatt hinne nekem, kiábrándulnék belőle, többet nem érdekelne ő sem.
2013. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Költözz! Ha a férjed szeret és hisz neked, jön veled!
2013. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben levideóznám és utána rögtön költöznék haza, ha ezek után sem hinne neked a férjed akkor mutasd meg neki a felvételt és ha még ezek után is kifogásokat keres akkor mennyen amerre lát. Nem kell ilyen férj!
2013. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Éjjel téged vagy a gyereket zaklathatja. Egy felnőtt férfit nem fogsz tudni lelökni magadról.
2013. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az a baj, ha egyszer bekattan, mert annyira megkíván, elborul az agya és nem nézi ki látja (értem ezalatt a gyermekedet), hanem neked esik, hogy magáévá tegyen. Az ilyenek nem tudják magukat kontrollálni. Akkor lesz csak nagy a baj.

Minél előbb költözz el, mert nemcsak neked, hanem a gyermekednek is lehet ebből baja.

Ér annyit az a ház? Illetve a házért neked mindent tűrnöd kell???

2013. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is levideóznám,megmutatnám neki és amikor koppan,hogy igazat mondtál,még ráadásul ott is hagynám...gondolkozzon csak el...!
2013. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig nem tétováznék, költöznék a gyerekkel anyukámhoz amíg nem találok albérletet, a férjem meg vagy jön vagy nem. Az ilyesmit nem kell elviselni.

Van más elgondolkozni valód is: Mi az hogy a férjed nem hisz neked? Jó, érthető, hogy védi az apját is, pláne most, hogy nemrég halt meg anyukája, de akkor legalább menjen bele abba, hogy elköltöztök onnan, és akkor csak úgy találkoztok apóssal, ha mindketten ott vagytok.

2013. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Egy felnőtt férfit nem fogsz tudni lelökni magadról"

Na, azért ne felejtsük el: 74 éves...

2013. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75 éves rokonom már ütött le betörőt.
2013. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos költöznék. Nem hiszem, hogy húznám az időt a bizonygatással. Ha a férjem nem hinne nekem... ez elég nehéz helyzet. Nagyon fájna, ha a kapcsolatomból hiányozna a bizalom, akár melyik részről.
2013. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!