Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kitalálta, hogy...

A párom kitalálta, hogy állatokat akar tartani (tyúk, kacsa). De én nem akarok belemenni mert büdössek meg kínlódni kell velük. A párom szerint lusta vagyok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 21:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Én ráhagynám, ha annyira szeretne állatokat. De meg is mondanám neki, hogy akkor foglalkozzon vele ő, mert én rá se fogok nézni.
2013. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
43%
Akkor nem büdös,ha meg kell enni,mi?
2013. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Azt mondja így többet spórolunk.
2013. júl. 14. 22:00
 4/37 anonim ***** válasza:
95%

Én bár nem vagyok lusta de nem szeretek állatokkal foglalkozni. Nem szeretem a szart pucolni, és hajnalban kelni az etetés miatt. Ezért soha nem is tartok semmilyen állatot.

Az én párom is jött azzal hogy neki görény kell. Mondtam neki, hogy ha annyira akar legyen, de engem sose kérjen meg arra hogy kitakarítsam a ketrecét vagy elvigyem sétálni.

Lett görénye. 3 hónappal később morgott hogy nem segített a takarításában. Fél évvel később megunta és elajándékozta..

Én mindig azt mondom hogy vannak emberek akiknek nem való az állat tartás. Ha valaki nem képes egyedül gondoskodni az állatairól az ne is vállaljon be állatokat..

Én legalább vállalom hogy alkalmatlan vagyok ehhez..

2013. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%
Én se tartanék ilyesmit, undorodom tőlük. És igen, van, hogy akkor is büdösek, amikor meg kell enni, kedves 2ik... (talán)
2013. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%

Igaza van. A baromfival nincs olyan sok munka, hogy ne tudnád ellátni őket. Az pedig külön előny, hogy jóízű húst eszel. Óriási a különbség a tápos csirke és a házi baromfi között.

Elég, ha csak csirkéket neveltek. A kacsával valóban több baj van.

2013. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%

5ös vagyok.


4es! Az én keresztapám is ilyen... minden kell neki: kutya, nyúl, galamb, stb., de semmivel se foglalkozik... ha keresztanyám nem lenne éhen halna az összes állat :/

2013. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is lusta vagy!
2013. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
Az állatoknak takarmányt is kell venni, v ha azon is spórolni akar, akkor legeltetni kell őket (elkerített legelőn 2 hét alatt kimarja az összes növênyt a baromfisz@r, tehát kelleni fog egy "pásztor") v zöldet szedni nekik. Nyugdíjasoknak lehet, h jó időtöltés, dolgozó embernek hatalmas nyűg az ilyen.
2013. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
Én a hátam közepére sem kívánnék baromfikat. Örülök hogy 9-10 óra munka után otthon még van arra energiám hogy megfőzzek és kitakarítsam a lakást.. Ki a fene akarna még + melót a nyakéba akasztani?? és ez nem lustaság kérdése..
2013. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!