Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 6 éves házasságunk ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves házasságunk ment tonkre. Mire rájottem hogy szeretem már nem tud esélyt adni. Hirtelen már csak barátilag szeret és nem bizik bennem. Mindenáron vállni akar én nem akarok. Mindezek ellenére szexelunk. Hogy tudnám helyrehozni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 01:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
95%

Nem gyerektől kérsz te tanácsot,de szerintem kérdezd meg tőle,hogy miért érez így és mit érez benned,ami megváltozott így 6 év után. A szexet kilőheted,ezek szerint ott nincs baj.

Ha tud normális választ adni,akkor gondolkodj el azokon.

Hátha sikerül még,hisz nekem azt mondták,a remény örök.

fel a fejjel. :)

15/F

2012. aug. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Ne add fel. Ma már ritka hogy egy pár 6 évig eggyütt van. Olyan szép pár vagytok (tudom hogy nem is ismerlek)
2012. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Azért az vicces hogy válni akar de azért még kúrogat :D
2012. aug. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad feladni! Nekünk a 7. év volt a holtpont, de sikerült mindent helyrehozni! 12. éve vagyunk együtt. Mindenre van megldás, csak le kell ülni és nyugodtan őszintén beszélgetni egymással! Biztosan van valami oka, hogy nem bízik benned. Beszélgetni beszélgetni beszélgetni! Sok sikert!
2012. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mire rájöttem,hogy szeretem..."

Ha csak a szex tartott össze,de 6 évig NEM SZERETTED,azt Ő is érezte. Nem csoda,hogy már nem bízik benned! 6 év nem szeretés után már nehéz elhinni,hogy megváltoztál.

Beszélgessetek,lehet,hogy ez segít valamit. De sok eredményre ne számíts!

2012. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Ha van gyerek,még próbálkozz! Lepd meg,vidd el 1 olyan helyre,amit szeret (foci,rally..vmi pasis hely,ne pont 1 étterem ahol beszélgetnetek kell!) várj egy pár napot és addig is légy vidám,jó fej,hagyj rá minden hülyeséget,aztán használj ki 1 alkalmat a beszélgetésre,amikor úgy látod,h alkalmas erre! Ne csinálj ennek nagy körítést! Nem kell gyertyafényes vacsi,stb! 2 film között jobb velük beszélgetni!

Ha nincs gyerek,akkor is próbálkozhatsz,de sztem inkább keress másikat!

2012. aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hivd el valamerre kirándulni csavarogni.Ezek jo alkalmak a beszélgetésre feltöltödére.Lehet az érzelmei is változnak mert eszébe jut miért is kérte meg a kezed anno.

Alakits ki a helyzetett egy romantikus esti vacsora is bele férjen.

Meg jegyzem általában ez egy idöszak a pároknál, amikkor valamiért változnak.De ha tul lépitek akkor mindenrendben lesz.Ha az ágyban mint nö ugy nézrád nem hiszem,hogy komoly gondok lehetnek.

2012. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam a barátaimmal szexelni. Ez mást jelent ha te vagy a férfi és mást, ha nő vagy.
2012. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez így kevés, amit írsz. Mi az, hogy "mire rájöttem, hogy szeretem"? Miért úgy voltál vele egy házasságban, hogy nem szeretted? Most gyakorlatilag visszaadja, mert ő is csak barátként szeret. És miért nem bízik benned? Ennek általában oka szokott lenni. Miért szexeltek, ha válni készültök?
2012. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolom ugy jött rá,hogy szereti miután felvetödött a vállás fogalma és ez egy rosz érzés, mindenkit gondolkodba ejt.Ennek alapján jutott el oda hogy rá jött ö még mindig nagyon szereti és nem akkar elválni.
2012. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!