Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy a barátom anyja...

Normális hogy a barátom anyja pénzt kéreget tőlem és nem adja meg? Mg hogy fizessek a rezsibe mert hétvégente ott vagyok? Már odaadtam minden pénzem most nincs diákmunkám mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Szüleim kiakadnak hogy a rezsibe be kell szállnom barátoméknál és a kölcsönt még nem is tudják én meg nem tudom most mit csináljak ha a szúleim nem adnak pénzt??kiakadtak mikor kértem
2013. szept. 15. 02:46
1 2 3
 1/26 Salx Narval ***** válasza:
93%
Hát, nem csodálkozom, hogy kiakadtak én el sem engednélek többször hozzájuk. A barátod mit szólt ehhez? Ha semmit, akkor tőle is eltiltanálak.:D
2013. szept. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Egy szólás: Ha nem adsz kölcsön, elveszted a barátod.

Ha kölcsön adsz, elveszted a pénzed és a barátod is.

2013. szept. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Ne adj pénzt, ez nem kicsit undorito.....és még kölcsön is?? Aludjatok nálatok, és ne menj hozzájuk többet.....a barátod mit szol?
2013. szept. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Én még az ilyen barátot is lepattintanám, nemcsak a szüleit!
2013. szept. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%
A kölcsön keres nem normalis. Az viszont, hogy szállj be a rezsibe az lehet. Nyilván nincs sok pénzük a kolcsonkeresbol kiindulva, igy számít az, hogy két napig tobb villany, víz es elelmiszer fogy. Ha nem tetszik igy, akkor lehet nálatok tölteni a hétvégét.
2013. szept. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Egy ember nem fogyaszt szinte semmi plusz vizet, áramot. Nem mérhető, 2-3 ezer forint. Jól át van verve a kérdező.


Olvasd el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..

2013. szept. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
Dehogynem. Anyámnal pl a felére csökkent a vízfogyasztás es 30 százalékkal kevesebb lett a villanyszámla, miután elköltöztem. De legyen igazad, nem mérhető. Az elelmiszer viszont igen.
2013. szept. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Miután elköltöztél. Hétvégenként laktál csak otthon? Kislány ott mos, számítógépezik, ázik a kádban heti kb 1,5 napot? :D
2013. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen mértékű szarrágásról sehol nem hallottam még csak itt kérdésekben.
2013. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez is jó anyós lesz:) Nekem eszembe sem jutna a gyerekeim barátaitól pénzt kérni, örülök ha itthon vannak és nem náluk. Esetleg néha kisebb segítségre befogom őket, de pénzt nem kérnék. És a gyerekeimtől sem kérnek az anyósjelöltek.
2013. szept. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!