Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » üdv,38 éves 2 gyerekes anyuka...

üdv,38 éves 2 gyerekes anyuka vagyok. Elváltam. Megismerkedtem egy 10 évvel fiatalabb férfival. Mindenben közösek vagyunk a gyerekeimmel is jól kijön. A gond az anyja. Hallani sem akar a kapcsolatról. Hogyan védhetném ki, h szakítás legyen a vége?

Figyelt kérdés
már 1 éve együtt vagyunk és még mindig nem fogadta el az anyja a fia döntését. mindent elkövet h szakítson velem a párom, érzelmileg zsarolja a,betegséget szimulál, amit szerinte a kapcsolatunk okoz. úgy itél el engem és a gyerekeimet, h nem is ismer, soha nem is találkoztunk vele, nem is akar. A közös képeinket is fikázza, van egy kedves, aranyos puszis képünk, arra is az mondta h közönséges és h ez miatt kirúgják majd a fiát a munkahelyéről. A barátom elég jó pozícióban van és ez miatt is aggodalmaskodik, h én majd elszedem a pénzét, azt sem akarja h a gyerekeimmel beszéljen, képes naponta azért hivogatni a fiát h miattam csesztesse. Elmond mindennek, azt mondta h ez nem normális kapcsolat, mert 10 év van köztünk és h tönkreteszi a fia az életét mellettem, nem ilyen jövőt képzelt a fiának. Azt mondta h ezt a kapcsolatot el kell titkolni a rokonok előtt. Pedig mindenki tud már róla és senkinek nem okoz problémát. nagyon szeretjük egymást és már mindketten ki vagyunk borulva a zaklatásaitól. A barátom már 5 hónapja nem látogatta meg az anyját az ellenséges viselkedés miatt, és azért is engem okol az a nő, pedig magába kéne néznie. Azt mondta soha nem fogja elfogadni a kapcsolatunkat és mindent elkövet hogy szakítsunk.
2013. aug. 28. 10:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a lényeg, hogy ti szeretitek egymást. Ha ez megvan, nem hiszem, hogy ő tud ellene tenni. Az már gáz ilyen korban, ha egy anyuka miatt szakítotok. Szóval emiatt ne aggódj. Amúgy meg én sem tartanám vele a kapcsolatot...
2013. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sok olyan pár ismerek, ahol a férfi a fiatalabb, sokuknál ugyanaz a helyzet mint nálad, a nő gyereket is vitt a kapcsolatba. Szerintem egy 28 éves felnőtt férfi már el tudja dönteni mit szeretne.


Az anyukával sokat nem tudtok tenni, és ahogy látom a párod sem akarja hagyni hogy rámenjen a kapcsolatotok. Gondolom nem először játssza ezt el az anyukája. Ha fiatalabb lennél a srácnál, valószínűleg akkor is találna kivetnivalót a kapcsolatban. Ha a párod elég kitartó és nem hagyja eltántorítani magát, akkor valószínűleg egy idő után az anyuka is abbahagyja a hisztériát, mert rájön, hogy éppen ezzel taszítja el magától a fiát.

2013. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
23%
Igy jart! Fogadja el h a szerelem utjaba nem lehet allni azert kicsiz sok az a tiz ev;)
2013. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
81%
Heló,nos szerintem hatalmas nagy butaság, hogy a korkülönbség miatt ilyen veled, az egy olyan dolog amiről nem tehet egyikőtök sem és ha szeretitek egymást és jól kijöttök, az anyjának inkább örülnie kéne, hogy boldog a fia, az pedig, hogy nem ilyen jövőt képzelt a fiának, sajnálom, de ez nem az ő élete, rosszindulatúan ne szóljon bele. Aszerint amit írtál már a párodat is zavarja, hogy ilyen az édesanyja, úgy, hogy ez pozitív, hogy ő nem az anyjának ad igazat veled szemben, és sok boldogságot :)
2013. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
81%
ez meg a másik, a párod elég idős ahhoz, hogy saját döntéseket hozzon, és ne pedig az anyjára hallgasson
2013. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat és jó kívánságot! én biztos nem leszek ilyen a gyerekeimmel :)
2013. aug. 28. 10:28
 7/38 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg az ő elképzeléseiben nem az szerepelt, hogy a jó pozícióban lévő fia egy nála idősebb, két gyermekes nőt válasszon társának, ezért a konfliktus. Az a gond, hogy meg sem akar ismerni benneteket, esélyt sem ad az elfogadásra. A rokonoknak nyilván azért nem okoz gondot, mert nem az ő fiukról van szó.

Talán ha majd több évet kibír a kapcsolatotok, megenyhül kissé, bár ahogy írtad, mintha szent bosszút esküdött volna.:)


Anyaként valószínűleg nehéz ezt lenyelnie és azt is, hogy a fia Téged választott, őt nem látogatja.


Téged mi zavar ebben az egészben ? Miért tetted fel a kérdést ? Szeretnéd, ha elfogadna ? Vagy számodra mindegy ? Félsz, hogy a párod előbb-utóbb meginog és az anyjára fog hallgatni ?

2013. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos az anyukák ilyenek. Az én párom is fiatalabb 4 évvel. Az elején az anyukájának nem tetszett a dolog, de utána már megkedvelt.. Nálunk ezt az apukám csinálja.. Állandóan beszól, piszkál és mindent mond már a barátomról.. Sajnos nálunk egy 2 után is problémát okoz.. Szóval szerintem sok időre van még szükség ahhoz, hogy elfogadjon..
2013. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
49%
Ismerek hasonló párt, igaz őket elfogadta az anyuka. Kb. 15 éve vannak együtt.
2013. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
66%
Azért anyukát is meg lehet érteni, bár rosszul kommunikálja le. Gondolom szeretne unokákat, ami azért nálatok már nem biztos, hogy lesz. Gondolom elképzelte, hogy lesz egy fiatal menye, aki szül majd neki 1-2 unokát stb.
2013. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!