Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom sok év után kibékült az...

Párom sok év után kibékült az apjával. Most kitalálták, hogy körbe kőporozza az apja házát amiért nem kér pénzt. Ki vagyok akadva, hogy tehet ilyet mikor így sincs pénzünk? Hogyan beszéljem rá, hogy kérjen pénzt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 14:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Az alapanyagot ő veszi meg vagy csak segít benne, mert nem ugyan az?

Ha csak az idejét áldozza akkor nem lenne pofám pénzt kérni nekem sem.

2013. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Nemogy örülnél, hogy kibékült! Én segítenék neki a munkában.
2013. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Na mondjuk te kernel penzt a szuleidtol, ha megcsinalsz a hazon valamit? Eleg erdekesen venne ki magat, nem? A parod az apja hazat csinalja es nem a szomszed bacsiet, valoszinuleg a hazat is megoroklitek... En nem kernem el a munkadijat sem, ha csak arrol lenne szo, hisz a szuleim a szuleim, akarmilyenek is...
2013. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem lenne szép dolog egy szülőtől pénzt kérni azért, mert valamit megcsinál neki, még ilyet nem is hallottam, hogy pénzt kérjek apámtól, vagy anyámtól egy munkáért.
2013. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A ház nem apósomé ő csak benne lakik. Alig van pénzünk és a párom mégsem kér a munkájáért pénzt. Amúgy nekem se nem oszt se nem szoroz, hogy kibékültek.
2013. szept. 15. 15:26
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hony nem oszt, nem szoroz, mert pont le.sz.arod, hogy esetleg ez a "párodnak" éppen baromi nagy lelki megnyugvás, öröm. Gondolom, ezért kőporozna, hogy örömöt okozzon.

Az ilyen egyszerű,számító, önző nőktől mentsen meg mindenkit a Jóisten!

2013. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
6.kicsit nyersen fogalmazott, de igaza van! :)
2013. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Pedig igyekeztem a legfinomabb jelzőket összeválogatni...
2013. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Sem számító sem pedig önző nem vagyok. Ha nektek sem lenne pénzetek akkor kíváncsi lennék, hogy reagálnátok a helyemben.
2013. szept. 15. 15:49
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

Szegény párod, micsoda lelketlen nővel állt össze.


Én örülnék ha a párom kibékülne a szüleivel (bár az ő szülei sajnos nem élnek már!), és mennék segíteni apósomnak. Főzni, takarítani, bevásárolni.

Vagy amiben tudok.


Lehet lepontozni.

2013. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!