Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Már nem bírom, mi legyen?

Már nem bírom, mi legyen?

Figyelt kérdés

Anyósom és apósom mindig veszekednek, minden kis hülyeségen, összevesznek.

Általába a feszültség kihat ránk is, én már teljesen bele untam ebbe a helyzetbe.

Nem rég is volt egy nagyobb vita, mert a barátomat kirúgták és hatalmas botrányt keltett, én már nem nagyon tudom tovább tűrni ezt a helyzetett,

Már azt se tudom néha, hogy miért vagyok ebben a családban, egyszerre kellemetlen és dühítő ez a helyzet.

A barátommal is megromlott a viszonyom, mert mikor vita van akkor vagy hanyagol vagy rajtam tölti le a mérgét.

Elköltözni még nincs pénzünk, de már azt se tudom, hogy egyáltalán szeretnék-e vele összeköltözni.

Mióta együtt vagyunk egyetlen egy barátnőm sincs akivel ezt megtudnám beszélni ezért írok ki.

Szerintettek mi legyen?

21/L



2013. szept. 21. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyós-após háborúba nem tudsz beleszólni és mivel ti laktok náluk, így nektek kell hozzájuk alkalmazkodni.

Ha így gondolkozol már most a barátodról, hogy lehet hogy nem is akarsz vele összeköltözni külön, akkor biztos hogy nem akarsz. Még az is lehet, hogy nem is szereted ezt a fiút, nem? No ezen gondolkozz el, és ha nem szereted, akkor állj odébb.

2013. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy szeretem, csak nem tudom, ha most ilyen akkor mi lesz ha össze költözünk?

Lehet, hogy csak a félelem szól belőlem.

2013. szept. 21. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Annál csak jobb lehet bármi, mint együtt lakni az ilyen szülőkkel.
2013. szept. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meknes ***** válasza:
Sajnos a szülők viselkedése kihat a ti kapcsolatotokra is.Jártam hasonló cipőben és sajnos mi sem tudtunk külön költözni.Meg is lett az eredménye,vége lett a kapcsolatnak.Én azt mondom mindezek ellenére,hogy azért mégiscsak a szüleid azok,akikre leginkább számíthatsz.Szóval ne hozz elhamarkodott döntéseket.Ha úgy érzed,hogy barátodban bízol és ő az igazi,akivel képesek vagytok egy életet leélni,akkor fontoljátok meg a költözést.Igen,elég nehéz a mai világban,kevés ember tud házat vásárolni.Így marad az albérlet,vagy a kölcsön :(Szóval jól gondold meg,és ha a költözés mellett döntenétek,akkor azt a szülőknek finoman adagoljátok be és valahogy úgy,hogy azzal ne bántsátok meg őket.De 21 évesen,fiatalon,van még időtök:)Minden jót és rengeteg kitartást kívánok nektek!
2013. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!