Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom apja öt éve meghalt,...

Párom apja öt éve meghalt, sógornőim közölték, hogy nekem is be kell szállnom anyagilag a sirkő készítésbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sirkő kétmilió forintba fog kerülni öten vannak testvérek ami azt jelenti, hogy nekünk négyszázezer forintot kell fizetnünk. Sógornőim szerint ha nem fizetem ki az összeget akkor semmi keresnivalóm nincs a párom mellett.

Sajnos nincs ennyi pénzünk. Vegyünk fel hitelt?


2013. szept. 28. 13:31
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi hülyeség végtelen...Szerintem beszéld rá a párodat, hogy értelmes dolgokra költse a pénzét...Egy normális sírkő ennek töredékéből is kijön, és nem ezzel kell kimutatni, hogy ki mennyire szerette az öt éve meghalt papát...
2013. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező ne vegyen fel hitelt. A párja felvehet a saját nevére, ez az ő dolga. A kérdezőnek nem rokona, nem kell magát eladósítania. Az ő apjára se venne fel a párja hitelt.
2013. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
A párom nem kap hitelt. Anyósom szeretné a sirkövet az öt testvér pedig úgy gondolta majd ők kifizetik. Versenyezni akarnak apósom testvérének a családjával.
2013. szept. 28. 14:19
 14/53 anonim ***** válasza:
92%
Az utolsónál a pont! A párod hozzátartozója, ő és a családja oldja meg ahogy akarja!
2013. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ott elegen ,akik kifizessék.Fizessenek azok.Egy keveset esetleg adnék bele,vagy ha beérnék egy olcsóbbal,de hogy 400 Ezer Ft-ot..Hát biztos,hogy nem..Simán elmondanám a véleményem is a páromnak.Illetve kikérném,hogy Ő mit mond rá..
2013. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ez innentől már egyszerűen nevetséges. Én a helyedben közölném, hogy ebben a cirkuszban NEM fogok részt venni, akkor sem, ha a kapcsolatunk rovására megy. Épeszű ember vagyok, könyörgöm, aki ösztönösen tiltakozik az emberi hülyeség ellen. És ezen a ponton feltett kézzel, ciki vagy sem, elballagnék a naplementében. Na ne már...
2013. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 gömbicica ***** válasza:
91%

Természetes lenne, hogy álljuk a ránk eső részt, persze nem hitellel, abban az esetben ha nem két millió forintos siremlékről van szó.

Most gonosz leszek, de valami megnyugtatási célzatu lenne ez a nagyon drága dolog? Bocsánat tényleg( nem illik ilyesmivel "poénkodni" Ne haragudj. De nem tudok másra gondolni. Teljesen felesleges ennyi pénzt kiadni valamiért. Meg minek a négyszemélyes? A kétszemélyes sirhelybe is lehet kettőnél több elhunytat temetni. Hacsak nem gyors egymásutánban történik a tragédia.


Nagyon szép emléket lehet késziteni, még 4 személyeset is ugy, hogy körben beton-kő, nem tudom micsoda, és egy márványtábla vésett betükkel. A sirra lehet virágot ültetni... Gondolom valami puccos tökre fedett dolog lenne az eredeti elképzelés.

Én mindig is utáltam a telibe kövezett siremlékeket(

Olyannak tünik, hogy jól takarjuk már le...... ((

Szal 2 millió forintot én nagyon soknak és feleslegesnek itélek meg. Talán egy kisebb tanyát lehet már venni ennyiért a mai világban (sajnos, hogy ennyi az elhagyott). nem egy sirkövet.

2013. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel versenyezni? Észlények!

Fizessék akkor ők és kész. Nincs pénzetek, van ez így! Ilyenkor hol a család? Lókuki az van, mi?

2013. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
90%
A párod nem kap hitelt akkor kérjen kölcsön akitől tud. Nem a te dolgod. Normális vagy?
2013. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlik a kapcsolatod, hogy adsz-e 400 ezret vagy sem, én a helyedben már most pakolnék..
2013. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!