Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy a párom az anyjával beszéli meg a szexuális életünket?

Figyelt kérdés
Pár napja nem fekszem le vele mert nem kívánom a szexet és a sok munka miatt fáradt is vagyok. Erre ő elmondta az anyjának, hogy én nem teszek eleget a kötelességeimnek. Anyósom meg elkezdett nekem papolni. Iszonyatosan szégyellem magam.
2013. szept. 28. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Júj, az exem volt ilyen. Egyáltalán nem normális, menekülj amíg tudsz! Mi az, hogy kötelesség?! Talán mindkét fél örömére kéne szeretkezni, nem azért, mert valamelyik fél nem bír a nemi szervével pár napig...
2013. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt egy pillanatig sem tűrném...Több mint beteges a párod viselkedése.
2013. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Je Veux ***** válasza:
100%
Nem, nem normális!! Beszéltél már a férjeddel erről? Szerinte normális? Azért anyukának is megmondtam volna, hogy az ég világon semmi köze nincsen a szexuális életetekhez.
2013. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normalis.....
2013. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogy oldjam ezt meg?
2013. szept. 28. 17:35
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális sem az anyósod, sem a gyermeke, ez ezek szerint anyai örökség...
2013. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
EGYSZER mondd el a párodnak a véleményed a viselkedéséről, és ha nem látod, hogy egyetért, vagy továbbra is anyuhoz fut mindenért, akkor MENEKÜLJ!!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Úristen, én otthagynám a fenébe...


Az együttlét nem egy kötelesség, hanem egy olyan intim dolog, ami az adott helyzetben kölcsönös örömszerzést jelent. Ha a férjed ezt kötelességnek tekinti, az már rég rossz. Pár nap után?! Ha gyereketek lesz, terhes leszel majd mi lesz?

2013. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
A párod betegesen függ az anyjától, az anyja meg azért papol neked, mert szinte szerelmes a kicsi fiába, méghozzá olyannyira, hogy szinte dühös rád, amiért nem szexelsz vele-holott legszívesebben ő tenné meg, habár persze tudja, hogy ezt nem teheti meg. Remélem, érted, mire gondolok. Vannak ilyen patológiás anya-fia kapcsolatok és ez ilyen. menekülj tőlük.
2013. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a megbeszélést csak jóindulatból írtam pár válasszal feljebb, mert ha a párod úgy tekint rád, mint kötelességét teljesítő cselédre, akkor igazából akár most is csomagolni kezdhetsz...Apám volt ilyen, mamával együtt kikészítették anyát (meg engem és a testvéremet is).
2013. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!