Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog, hogy a párom...

Normális dolog, hogy a párom ennyire tőrődik a kislányommal?

Figyelt kérdés

Párommal öt évig éltünk együtt, született két gyerekünk.

Pár éve megromlott a kapcsolatunk elváltunk. Én összejöttem egy pasival terhes lettem tőle erre ő elhagyott, a kicsit nem volt szivem elvetetni. Még terhes voltam mikor újra kibékültem a volt párommal azaz a jelenlegivel, kislányom hat hónapos eteti, pelenkázza, tologatja a babakocsit, játszik vele. Sokan hülyének tartják amiért egy zabigyereket nevel. Ti mit gondoltok erről?


2013. aug. 21. 16:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg a férjedet mert kevés ilyen jó ember létezik. Nagyon ritka, hogy ilyet megtesz egy férfi, nyilván nagyon szeret téged.
2013. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki h úgy gondoskodik a piciről mintha a sajátja lenne
2013. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Ne törődjetek másokkal. Sok nő simán abortuszra ment volna. Neked legalább hála Istennek van szíved. Becsüljétek és szeressétek egymást és a gyerekeket.
2013. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Még is mi lehetne erről a véleményünk?? Nem is értem a kérdést, nemhogy örülnél ennek a dolognak.
2013. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Örülj neki, és ha valaki előtted nevezi emiatt hülyének, védd meg a párodat.
2013. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Bárcsak több ilyen férfi lenne a világon.

Becsüld meg, és ne kérdőjelezd meg, nem ő csinálta, de ő neveli, melyik a fontosabb?!

Különben is ütném agyon aki azt mondja zabigyerek!!!

2013. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Becsülendő. Az a baba a te részed, és arról nem is szólva, hogy az a gyermek nem tehet semmiről. Ez lenne a természetes viselkedés, de manapság ez igen ritka. Nagyon rendes ember a párod.
2013. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm szerint a párom csak azért törődik a kicsivel, hogy legyen hol laknia.
2013. aug. 21. 17:18
 9/22 Argloss ***** válasza:
95%
Dobd ki és nevelj 3 gyereket egyedül, mert az ismerősöd ezt javasolta. Gondolom ő mindvégig hűséges volt hozzád, biztos vagy benne, hogy ő a rossz?
2013. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Ismerosod vszinuleg, egy kiegett irigy pocs/, p*cs@

Respect a palidnak!

2013. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!