Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtam meg a facebook-on...

Most tudtam meg a facebook-on keresztűl, hogy a volt barátomnak gyereke lesz és nagyon szomorú vagyok. Párom kérdezi, hogy mi a baj de nem merem megmondani neki. Szerintetek normális, hogy ennyire megvisel a dolog?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 20:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
nem
2013. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
Emberek vagyunk érzésekkel, emlékekkel. Mond el a párodnak mit érzel. Ha ő az igazi, megérti.
2013. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem jobban jársz ha nem mondod el...

Nem normális hogy megvisel a dolog. Ha a mostani pároddal való kapcsolatodban minden rendben lenne, és a volt barátodnak is őszintén boldogságot akarnál, akkor örülnél ennek a hírnek.

Persze te tudod mi van ott legbelül...

2013. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha a volt barátodat még mindig kedveled/szereted, de van új párod, akkor az öröm lenne talán a "normális" reakció (gondolom már jó ideje szakíthattatok).
2013. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, hogy pontosan mi zavar.

Az, hogy tovább lépett és nélküled is boldog élete van vagy az, hogy gyereke lesz és esetleg te is szeretnél.


Csak mert engem ilyen szituációkban inkább az szokott zavarni, hogy már én is szeretnék családot, csak anyagilag nem tartunk még ott.

Ezt nyugodtan megbeszélheted a barátoddal is.


Viszont ha az zavar, hogy továbblépett, akkor próbálj meg inkább felnőni, mert ez tényleg nem normális.

2013. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Azt reméltem, hogy egyszer újra egypár leszünk. De ki tudja még mit hoz a jövő...
2013. szept. 7. 21:04
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt mondd el a jelenlegi párodnak...ideje, hogy szakítson veled ugyanis...
2013. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Ebben az esetben normális, hogy megvisel a dolog, az nem normális, hogy együtt vagy valakivel, akit csak hitegetsz.
2013. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
hát igen...
2013. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

#2: Ha nem érti meg a jelenlegi attól még lehet az igazi, a partnered nem attól lesz igazi partner hogy mindennek gondolkozás nélkül aláveti magát ami veled kapcsolatos.


Ami miatt nem az igazi a jelenlegi az az hogy te még mindig egy régi kapcsolatod után sóvárogsz. Most tudom be fogod irni, hogy nem sóvárogsz, ne tedd. Talán a sóvárgás nem a tökéletes jelző, de egy dolog tény: naponta gondolsz vele, nézegeted a facebook adatlapját, belegondolsz mi lett volna ha..., stb.


Sőt, ez még annyit sem jelent, hogy az a régi az igazi, mindösszesen annyit jelent ez az egész, hogy te másra vágysz.

Azért pötyögtem ennyit, hogy megértsd: igazából két válasz van és mindkettő helyes, a pozició amiből nézed dönti el mikor melyik az.

A te szempontodból normális ez a helyzet? Igen.

A jelenlegi barátod poziciójából nézve normális? Innen nézve már nem.

2013. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!