Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek mondjam el az indokot,...

Kinek mondjam el az indokot, hogy miért nem szeretnék résztvenni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy összejövetel anyóséknál.Ott lesz az undok sógornöm is valószínüleg,akivel nem szívleljük egymást.Anyós tuti megkérdezi majd hogy miért nem akarok ott lenni.Most mondjam el neki,hogy nem akarok ott lenni,ha a lánya otthon van,mert számomra kellemetlen a viselkedése?Vagy kérdezzem meg egyenesen sógornömet hogy ott lesz e,és ha visszakérdez hogy miért,akkor közöljem vele,hogy akkor én nem megyek,mert az én arcom ég az ö viselkedése miatt?

2013. okt. 2. 10:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hátha feltétléenül balhét akarsz és hogy körülötted forogjon minden akkor feltétlenül.
2013. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem,nem akarok balhét.Csak annyira kellemetlen az ahogyan a sógórnöm viselkedik.Amúgy 17 éves.
2013. okt. 2. 10:55
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
szard le a sógórnődet.
2013. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy 17 éves kis fruskára annyira ki tudsz akadni, hogy emiatt nem mész el a férjed szüleihez, akkor megérdemled a sorsod. Lehet nem is véltlenül viselkedik csúnyán veled a kiscsaj.
2013. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Veled viselkedik csúnyán, vagy egyszerűen kellemetlenül viselkedik. Ha utóbbi, akkor amiatt ne te szégyenkezz. Úgy tűnik a családot nem zavarja, mert már szóltak volna neki.

Ha neked szól be időnként mások előtt, akkor valami nem túl sértő, de frappáns válasszal vágj vissza, hogy tudja hol a helye. Emiatt kár összerúgni a port a családdal, ha egyébként jó a viszony. Menj el, kerüld a csajt, és igyekezz jól érezni magad a többiekkel.

2013. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Biztos mások is észreveszik, ha hülyén viselkedik. Nem kell vele foglalkoznod. Szerintem ne hagyj ki egy családi összejövetelt emiatt. Biztos rosszul esne anyósodnak, férjednek. Ne foglalkozz vele, ha ott lesz, keresd mások társaságát.
2013. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb problémád ne legyen. Legyen mindegy neked, ki hogy viselkedik. Te viselkedj úgy, ahogy jónak tartod. A többi nem a te dolgod.
2013. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

Olyan nehéz kitalàlni egy indokot miért nem mész? !

Rosszul vagyok, összedtem valami virust, pont ennyi.

2013. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen,velem viselkedik így,és már jópárszor rászóltak,de az még csak rátett pár lapáttal.Fogalmam sincs mi lehet a baja.Anyós szerint nem velem van a baja,csak féltékeny,mert az ö anyja csakis az övé.Kedves utolsó,nem nehéz kitalálni kifogást,csak sürün "betegszek" meg amúgy is.
2013. okt. 2. 11:25
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Te hány éves vagy? Most komolyan egy 17 éves kamasz viselkedése miatt nem mennél át a férje szüleihez? Menj el, és ne foglalkozz vele. Ennyi. Foglalkozz a férjeddel meg a szüleivel. Nehogy már egy felnőtt nő egy 17 éves kiscsaj miatt érezze magát kellemetlenül! Már csak korodnál fogva sem ártana, ha megtanulnád kezelni az ilyen helyzeteket. Te vagy az idősebb, emelkedj felül.
2013. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!