Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek mondjam el az indokot,...

Kinek mondjam el az indokot, hogy miért nem szeretnék résztvenni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy összejövetel anyóséknál.Ott lesz az undok sógornöm is valószínüleg,akivel nem szívleljük egymást.Anyós tuti megkérdezi majd hogy miért nem akarok ott lenni.Most mondjam el neki,hogy nem akarok ott lenni,ha a lánya otthon van,mert számomra kellemetlen a viselkedése?Vagy kérdezzem meg egyenesen sógornömet hogy ott lesz e,és ha visszakérdez hogy miért,akkor közöljem vele,hogy akkor én nem megyek,mert az én arcom ég az ö viselkedése miatt?

2013. okt. 2. 10:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
37 éves,nem 17 bocs,kicsit elnéztem a nagy sietségben.Èn 26 vagyok,párom 27.
2013. okt. 2. 11:31
 12/25 anonim ***** válasza:
61%

Maximum a párodnak.

Aztán vagy kesz valami vagy nem, de azt te is tuoddo, higy így nem működik, egy kapcsolat rámehet erre, ha nem tesztek valamit.

Nyíltan mindenki előtt megkérdezném tőle, ogy mi a baja. H nincs semmi, akkor fejezze be amit csinál, ha van valami azt most beszéljétek meg, mert senkinek nics arra szüksége, hogy 30 évig még ez menjen


Nálunk amúgy voltak annyira haragtartóak, hogy 37 éve nem beszélnek egymással, nem jelennek meg olyan eseményen, ahol a másik os ottvan (most 37 év után az esküvőnkön lesznek egy helyisegben előszőr. Szerencsére amúgy kutúráltak, és nem ilyen kötözködés miatt van harag, de jó messzire ültetem őket, a biztonság kedvéért.

2013. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Anyósod melletted áll, nem a saját lánya mellett. Ez azért elmond valamit. Ne bánts meg őt azzal, hogy nem mész el. Kerüld a el a sógornőt, biztos valami besavanyodott vén szűzlány lehet, 37 évesen már csak nem féltékeny az anyjára. A viselkedésével magát égeti, ha tudod kezelni a helyzetet, előbb utóbb magát hozza megalázó helyzetbe mások előtt. Abból meg csak tanul.
2013. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
De mivel bánt meg? Mit csinák? Mit mond? Mesélj már egy példát kérlek.
2013. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Semmibe vesz,és keresztül néz rajtam.Ha velem kapcsolatos a mondandója,akkor azt nem nekem mondja,hanem a páromnak.Pl.múltkor elkezdett hisztizni a macska miatt hogy féregtelenítésre kell vinni.A macsek az enyém,és ideiglenesen van ott nálluk.Meg pár hete mondtam páromnak,hogy jó neki mert ö sürübben látja a cicust,mint én.Ès beszólt kedves sógórnöm,hogy ez nem is igaz,mert szinte mindig együtt jövünk hozzájuk látogatóba....lehet ezek apróságok,de engem nagyon zavarnak.Mondjuk a saját gyereke frászt kap töle...pedig már 13 éves
2013. okt. 2. 13:10
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Hát erre nem tudok mit mondani. Most komolyan EZÉRT nem mégy? Elég érdekes egy teremtés vagy. Én azt hittem valami komoly módon megbánt.
2013. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

"velem kapcsolatos a mondandója,akkor azt nem nekem mondja,hanem a páromnak"


A te kérdésed is erről szól hogy nem neki hanem az anyósnak akarsz beszélni. Mégis te mivel vagy különb?

2013. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon komoly :-) hatalmas a problémád. Szerintem nőjj fel, vagyis card le. Nem kell belemenni ilyen hülye játszmákba. Két füled van, egIken be, másikon ki. Ne bántsd meg emiatt a férjed és a többi családtagot.
2013. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ti most itt nèhányan komolyan kèpesek lennètek olyan helyre elmenni ahol nem vagytok szívesen látva?
2013. okt. 2. 22:15
 20/25 anonim ***** válasza:
anyósod se lát szívesen?
2013. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!