Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miről ismerni meg a jó anyóst?

Miről ismerni meg a jó anyóst?

Figyelt kérdés
Különösen személyes tapasztalatokból merítkező példákra lennék kíváncsi :)

2013. okt. 3. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elfogadja, és normális emberként kezeli a menyét. Nem kell erőltetni, ha nem kedveli, csak ne viselkedjen nyilvánvalóan úgy, hogy nem szereti a menyt, de ilyen esetben ne is nyalizzon.


Ha nálunk ez lenne a helyzet, akkor a férjem egyedül járna az anyjához és kész.


Én elvagyok az anyósommal. Csak ne tömne kajával meg édességgel folyton, ha ott vagyunk....ezt nem szeretem. vagy 15x kell visszautasítani a sütit...mire megérti hogy nem kérek. (Gyógyszert szedek, ezért leszoktam a cukros édességről)


Illetve kb 2 hete voltunk ott, de a hétvégén megint hívta a férjemet, így muszáj lesz ezen a hétvégén is menni...:P nem tudom mi ez? Pedig megszokhatta volna már, hogy van életünk, pihenni szeretnénk hétvégén, havi 1x mentünk eddig is.


Még így is szerencsés vagyok. Az egyik exem anyja, meglátott, és közölte, hogy ő nem engem szánt a kicsi kisfiának, és ha lehet, ne szóljak hozzá.

1évig sem tartott a kapcsolat. Bár nem ezért.


27/N

2013. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Uhh, nem tudom, létezik-e olyan lány, aki jó az ő kicsi fiának :( Akkor szerencsésnek vagy mondható
2013. okt. 7. 16:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én anyósom az első szó után (köszönés), azt mondta, tegezzem. Ez már eleve egy jó érzés, bízik abban, hogy a gyermeke jó embert választott. Aztán pár hónap után azt mondta, ő mindig amellé fog állni, akinek igaza van...így is lett. Általában mellém állt:D (egyke fiával szemben!) 9 éve már jó kapcsolatban vagyok vele és az egész családjával. Nagyon jó család, szerető és összetartó. De nem tökéletes, ahogy én sem. Egészen odáig, hogy megszületett a gyerekünk, nem szólt bele semmibe...most már úgy érzi, joga van beleszólni a gyerekünk nevelésébe, néha...de ezt tudat alatt teszi, nem is tudja, hogy beleszól:D Csak jól kell kezelni. Néha vannak összezördülések, de nem komoly.
2013. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 palacsinta1992 válasza:
Az összes anyós, irigy, mocskos, pénzéhes nagyszájú dög! Mindenbe csak magyarázni tudnak.. az enyém is ilyen, de még az ismerősöké is...!!!mondtam is páromnak,ha ilyen leszek inkább lőjön fejbe, de én szeretnék laza lenni és nem pedig hárpia!
2013. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg az anyját, vedd el a lányát - tartja a mondás. Ennek fényében a jó anyós 50 évesen is fiatalos és kívánatos. Így jó esélyed van rá, hogy a feleséged is az lesz.
2013. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!