Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Menyecskék mit éreztek olyanko...

Menyecskék mit éreztek olyankor, amikor az anyóst szapuljátok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 13:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

csak nem sértve érzi magát valaki? :)

attól tartok, hogy az esetek döntő többségében nem ok nélkül történnek az ilyen szapulások...

2013. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos igaz.Csak úgy nem szapul senki senkit....

Viszont egy hibás sincsen.....


Az is igaz,hogy az anyósok igen csak túlzásba tudnak esni.....

2013. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom pont azt amit anyós érez amikor engem szapul... szóval boldogságot :)
2013. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Azt amit ő amikor engem szapul ,és elmond mindenek !!!!! A nagy semmit ...
2013. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Haragot,

dühöt,

érthetetlenséget

utálatot,

majd amikor már veszett ügy, csak

szánalmat,

sajnálatot.


A volt anyósom kb ezeket az érzéseket tudta kiváltani. A mostani anyósomat nagyon szeretem, sose mondanék rá rosszat. Tehát ha valakit szapul a menye, annak oka van.

2013. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Én sohasem szidom. Minden ember más, ezt el kell fogadni.

Szereti a gyerekét-aki a férjem, és az unokáit, akik azu én gyerekeim. Ha azokat szereti, akiket én, rossz ember nem lehet. :)

Ráadásul ha a férjemtől elvárom (mert elvárom), hogy tisztelje anyukámat, akkor ez a minimum, hogy én is az övét. Ha valamivel nem értek egyet, elmondom neki, hogy miért, ha lényegtelwen, meg ráhagyom.

2013. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Sosem szidnám az anyósom, rendes nő, nagyon. Csupa szív és szeretet irányomba is. De volt tapasztalatom korábban másmilyen anyósjelöltekkel, és volt, aki kiverte nálam a biztosítékot. Akkor mit éreztem? Dühöt, tehetetlenséget, utálatot, szó szerint fel tudtam volna robbanni, mert képtelenség volt vele bármiről beszélgetni, rögtön a kritizálásom volt a témája. Ha én anyósként azt látnám, hogy nem bír a menyem, leülnék beszélgetni vele, hogy hogyan oldjuk meg az ellentéteket és kompromisszumokat kötnék. Fiam van, meg fogom még ezt érni, tuti :) de az olyan emebreket nem értem, akik rosszindulatból szándékosan megnehezítik a gyerekeik életét, és utána még őket kell sajnálni érte. Szánalmas.
2013. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Jó lenne valami konkrét.
2013. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem szoktam szapulni. Nincs értelme. Egy család vagyunk, ő nevelte fel a férjemet, amiért örökké hálás leszek neki.

Mindenkinek vannak hibái, vagy olyan dolgai, amelyek idegesítenek. De igyekszem nem foglalkozni ezekkel, mert megváltoztatni úgysem tudom, a hisztivel meg csak a saját hangulatomat rontom.

2013. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Milyen anyós az, aki egy rossz meny-anyós kapcsolatot csak úgy tud megközelíteni, hogy az önmaga bírálata kimarad. A menyecske véleménye, ha negatív, csak szapulás. Ha pozitív??? Akkor is így fogjátok föl? Dícsér, de semmi alapja?

Én após vagyok...

2013. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!