Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Menyecskék mit éreztek olyanko...

Menyecskék mit éreztek olyankor, amikor az anyóst szapuljátok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 13:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Azt hsizem, 6-os vagyok. Igenis, lehet valakit ok néljkül szidni. Itt a mi példánk. Anyóssal jól ki lehet jönni, nem szól bele senkibe, ritkán jön, inkább mi menjünk, de ha vigyázni kell a gyerekekre, első szóra igent mond.


Sógornőmékkel is így van. (másik fia felesége). Na, annak a nőnek nem lehet jót tenni. Ha vigyázni kell a gyerekre, az a nagy baja, hogy neki kell árvinni anyósékhoz(kb 10 lépcsőházzal arrébb laknak, ami 4-5 perc). Meg miért kell átmenni a gyerekkel? Miért nem anyósék mennek át őhozzá vigyázni? Meg ha elmennek otthonról, akkor miért mennek el, amikor a gyerekre kellene vigyázni (ilyenkor szidja őket, elég durván, hogy minek mennek a kertbe), ha otthon vannak, és felhívják a sógornőt, hogy vigye át a gyereket hozzájuk, vigyáznakl rá kicsit, addig pihenjen, akkor is fel van háborodv, hogy miért akarnak rá vigyázni?)A hátuk mögött szidja őket, hogy meddig élnek még, szemükbebe meg anyuka és apuka és ő a legdrágább meny.


Szóval vannak emberek, akiknek semmi sem jó. Nemcsak menyben, de anyósban is. Ezért ha valaki rosszat mond valakire, nem hiszek neki, pont a mi példánkból kiindulva, mindkét felet meg kellene hallgatni.

2013. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

Dühöt és szánalmat felváltva.

Feldühit,mert mindent megtesz,hogy visszaédesgesse a kicsipici 30 éves fiát,és ezt ugy próbálja,hogy alám tesz.Ilyenkor megfojtanám.Aztán szánalmat,mert hiába próbálkozik,nincs esélye,és nem jön rá,hogy inkább a férjét próbálná megtartani,mert ha igy folytatja,akkor egyedül marad,mert a nyakunkra tuti nem jön.

2013. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%

csak egy nagy kérdés:



Miért?miért? miért?


Alapvetően jól kijövök amúgy az anyósommal, ő azt hiszi kedves, velem az is, Csak visszajön egy s más, és édesanyámnak beszól, de úgy, mintha nem is tenné. Valószínűleg irigyli a kapcsolatunkat, és a fia kapcsolatát is a szüleimmel ( az édesapámat gyakrabban hívja fel, mint a saját édesanyját )

2013. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
Ez ismételten egy okos, semmitmondó, provokatív kérdés.....
2013. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

Hoppá!!! (Egyébként az sem érdekel, ha mínuszban leszek!) :)))

Azt hiszem itt önmagáért beszél minden! Csupán annyit fűztem hozzá, hogy önbírálatra is szükség van, bár cinikusan ugyan, de hozzátettem, hogy a pozitív véleményeket a menyecskétől, azt is ugyanígy értékelik?

Tessék neked! Le is vagy pontozva! :)

Ha aszongya anyós, hogy a menyem szapul, akkor tessék ledorongolni a menyecskét, akkor is, ha neki van igaza, mert az anyós tökéletes! ...de csak mostantól tökéletes, mert asztat elfelejtette, hogy eddig ő is tökéletlen menyecske volt, de lehet, hogy ma is az!

Példabeszéd:

- A f*n* enne meg minden anyóst aki van a világon!!!

- Józsi! Miért szidod a saját édesanyádat?!

- Nem azt szidtam, csak az anyósokat!

- Józsi! A kedves feleségednek ki az anyósa?

- ...

- ...

- ...

- Dezső! Te is ugyanolyan hülye vagy, mint az összes anyós!!!

- !? :)

2013. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 besenyőpistabácsi ***** válasza:
60%

"Jó lenne valami konkrét." /67%/

Tessék mondani! Azt, aki vissza pontozta, még csak értem. Aki eztet lepontozta, mire tetszett gondolni közben?

még tippelni sem tudok, de azonosulni még úgysem! Az egyszerű gondolkodásra gyanakodnék, de írni, olvasni, csak-csak tud, aki pontoz...

2013. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

11-essel csak félig értek egyet, nálunk is úgy van a családban, hogy az egyik menyt nagyon szereti anyukám, a másikat meg folyton cseszegeti, leginkább mikor mások nem látják. Meg sokszor előadja, hogy segít ugyanúgy nekik is, mint a másiknak, de valójában igyekszik úgy intézni, hogy ne legyen elfogadható, amit ajánl, vagy borsot törjön annak a menynek az orra alá. Szegény sokat sír miatta, amit leginkább nem ért, az az, ha már ennyire nem szereti, akkor miért nem hagyja egyszerűen békén? Miért jár a nyakára, élvezkedik vagy mi? De nem lehet vele mit csinálni, mert nagyrészt játssza a szerepét, és úgyis úgy lehetne csak kijönni a dologból, hogy még ő a szemét, mert nem fogadja el az anyósát.


Egyébként nem csak a menyig lehet visszavezetni a dolgot, a "kicsi" (ő legkisebb) fiú volt mindig a kedvenc, az mindig jó bármit csinál, a nagynál már annyira nem, így a meny se, akit hozott. Persze ez nem ilyen nyíltan megy, de én is és a bátyám is tisztában vagyunk vele, hogy így van. Öcsémet nem kérdezzük erről, mert igazán nem ő tehet arról, ha ő a tökéletes gyerek. A férjemet szerencsére szeretik. De persze férfival könnyebb.


Szóval az, hogy valaki jó anyós, az sem egyetemes, mert lehet a másik családhoz, másik lányhoz már nem úgy áll.

2013. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%

Azt, hogy ha már meg nem üthetem, akkor legalább szóban hadd adjam ki magamból a dühömet. :)


Sajnos ritka a jó anyós-meny kapcsolat, ha ilyenbe tévednék bele, megbecsülném, az biztos!

2013. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

En mindenkit felpontoztam, ugy látszik a válaszolók egymást lepontozzák.

Nem szántam provokációnak a kérdést, talán sok anyós olvassa és tanul a válaszok alapján.

2013. okt. 11. 17:28
 20/24 anonim válasza:
39%
19 éves vagyok. A szüleim 20 éve vannak együtt. Az apám felöli nagymamám állandoan közekszik anyámmal. Már az elsö honapban ez volt. Lassan 20 éve folyik a vita. Utálják egymást...Egy kedves szavuk sem volt egymáshoz. Hihetetlen mi? Mostmár értem mire fel az a sok anyosvicc
2013. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!