Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósommal élünk egy háztartás...

Anyósommal élünk egy háztartásban, már kikészülünk (hajmeresztő)?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő haja van,de halál töredezett,el van gyengülve,ezért csomókban áll mindenhol a haja,úgy hullik.

A párom (a lánya),csomószor felajánlotta már,hogy vág belőle,rendbe rakja kicsit,hogy ne úgy nézzen ki mint egy igénytelen ökör,de anyós nem engedi. (mert mondják neki a munkahelyen,hogy de szép hosszú...de nem azt hogy szép,meg após se engedett vágni belőle amíg élt,és hát az ő kérése szent,pedig rommá alázta és tönkretette a családjukat 40 év alkoholizmussal.). A felmosón,a szőnyegen, a zuhanytálcán,mindenhol áll a haja. Mikor várható,hogy kihullik végre teljesen?


2013. okt. 20. 09:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Arra várhatsz, hogy kihulljon...Nem porszívóztok? Csak mert akkor nem állna a haj, illetve lehetne mondani neki, hogy szedje össze a hajat. Én sem szeretek szőrmentén gyalogolni. Arra nem gondoltatok, hogy elköltözzetek? Ideje lenne, ha még az anyós is dolgozik, nem lehet olyan öreg, elég lesz akkor együtt élni vele ha mér nem tudja ellátni magát.
2013. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Ha rendszeresen takarítotok, a szőnyegen, a felmosón nem fog állni a haja. A zuhanytálcán igen, de csak akkor, ha nem öblíti ki zuhanyzás után a tálcát.


Ha anyósnál laktok, akkor sajnos nektek kell alkalmazkodnotok. Takarítsatok gyakrabban. Vannak pici porszívók is, melyek a hétközbeni, gyors porszívózást segítik. Ha nem tudjátok elviselni, akkor költözzetek el.

2013. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

Ha megvárjátok, amíg kikészültök, és nem vagytok HAJlandóak elköltözni, akkor meg is érdemlitek.


Talán apsópajti sem véletlenül volt 40 évig szintentartásos alkesz ilyen nő mellett...

2013. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Talán legyél férfi, és tartsd el a családot, és ne az anyós nyakán éldegélj.

És semmi közöd az anyósod hajához. A feleségeddel együtt pedig tanuljatok meg takarítani, talán nem lesz kosz nálatok.

2013. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, nekem derékig érő hajam van, igaz, az enyém ápolt, és próbálok fésülködésnél minél többet összeszedni, de az én hajam is ott van mindenütt. Meg kell szokni. Az én családomnak tényleg tetszik a hajam, és ami a legfontosabb: én is szeretem. Mást nem tehettek, minthogy takarítotok utána. Egy hosszú hajszálat sokkal könnyebb kiszúrni, mint egy rövidet.
2013. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk a helyzetet. Anyós lakik nálunk,folyamatosan takarítunk,utána is. Semmi dolga nincsen,eljár dolgozni,valamennyit lök a rezsibe,a többit magára költi.

Egyszerűen végeláthatatlan.

Nem szedi össze maga után,mert azt mondja nem is vette észre...stb.

Nincs kosz és retek,csak HAJ!!!!

2013. okt. 20. 09:56
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Csak én nem értem az összefüggést a hajvég töredezettsége és a hajhagyma gyengesége (hajhullás) között?


Ha a vége le van vágva, akkor jelet küld a hajhagymának, hogy iparkodjon...?

2013. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%

Mintha nagymamámról olvasnék. Csak neki nem hullik a haja. A nagypapám amíg élt (ő os alkoholista volt és szintén menekült tőle mindenki) nem szerette volna hogy levágassa, és ezt még mindig tiszteletben tartja.


A kérdésedre válaszolva ha költözni nem akartok, akkor vegyetek (adjatok neki ajándékba) sampont vagy balzsamot, amitől nem fog hullani a haja. Direkt van erre kifejlesztett csodaszer.

2013. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Legközelebb takarítás után megmutatnám, hogy "nézze csak mama, ez mind a maga haja!!!"
2013. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

:DDDDD

"igénytelen ökör"

"mikor várható, hogy kihullik végre teljesen"



Valahogy el kellene vele hitetni, hogy ha levágjátok, akkor sokkal dúsabb lesz. De ahhoz legalább nyakig. Ha szerencsétek van, nem nő vissza.


De bármi megeshet. És a rövid is tud hullani ugyanúgy. Kopaszra meg csak nem lehet.



Végszükség esetén: altató az italába és álmában levágni. :D

2013. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!