Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki állandóan amiatt pampog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki állandóan amiatt pampog, hogy ki mennyi házimunkát végez egy háztartásban, miért nem keres valami más megoldást?

Figyelt kérdés
Pl. miért nem fogadnak egy bejárónőt, aki hetente végignyalja a lakást? Vagy miért nem csinálnak beosztást? Vagy miért nem cserélgetik a tennivalókat?
2013. júl. 16. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Szétpakolni könnyebb mint utána rendet tenni, ilyen egyszerű :D

Anyámat mindig azzal ösztönzöm hogy gondolj bele neked nem kell 5kor kelni az állatokat etetni nem kell disznóvágás után mosogatni, hanem csak pár tányért kést kell elöblíteni

2013. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert pampogni, meg itt sírni könnyebb :D
2013. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Én is azt gondolom, hogy hisztizni meg itt sírni könnyebb.
2013. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos elég drága egy bejáronö a fizetésemhez képest. Elég? De nem szoktam e-miatt pampogni, de azt elvárom, hogy a párom is vegye ki benne a részét, ne csak az olajat cserélgesse az autoban :-).
2013. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Én sem értem.

A takarítónő valakinek nem fér bele, vagy anyagilag vagy mert akkor megszólják.

A munkamegosztás meg olyan, hogy legalább 2 embernek egyet kell érteni, ami sokszor probléma.

2013. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Az kur.va kevés, ha az asszony elhatározza, hogy mától beosztás szerint csinálják a házimunkát, ha az ura sza.rik rá.

Ennyi.


Bocs, de most untam meg a takarítós kérdéseket.

2013. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Meg lett írva, csak egy tervezet még be sem terjesztették a parlamentbe.
2013. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én nem nagyon látok itt ilyen kérdéseket. Inkább az szokott a baj lenni, vagy inkább rosszul esni, ha valakinek nem segít a párja, hiába kérdi, vagy csak leszólja a munkáját. Ez tényleg fárasztó, vagyis lefárasztó tud lenni és előbb-utóbb kiborul a bili.


Takarítónő meg nagyon keveseknek fér bele anyagilag, én konkrétan egyetlen ilyen emberről tudok, pedig nem kevés ismerősöm van.

2013. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!