Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az, hogy a fiús...

Miért van az, hogy a fiús anyósok ilyen idióták, míg a lányosok nem?

Figyelt kérdés

Nincs egy házsártos anyósom, nem ez a kérdés lényege. Csak most itt olvasom a sok anyósos kérdést, és hihetetlen, hogy akiknek fiúk van, azok elvárják, hogy a feleségük kiszolgálja a pici fiúkat, sőt, ők is megteszik ezt. Nem elég kaját főzni mindennap, úgy, hogy az asszony is dolgozik közben, de még azt is elvárják, hogy az alsónadrágot, meg a zoknit kikészítsék.


Míg a lányos anyósok, sokkal lazábbak, nem ilyen begyöpösödött idióták.


Illetve kérdezném, az anyucik pici fiától, hogy nem ciki amikor anyátok ilyeneket benyög?



#fiú #lány #anyós #jó anyós
2013. okt. 23. 11:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk fordítva volt.
2013. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Utóbbira én is kíváncsi lennék. Pofámról sülne le a bőr, és anyu megkapná a magáét, az tuti.

Már attól hülyét kapok (és még mindig csak a "leszoktatás" fázisban vagyunk :D ), hogy mikor elmegyek "mindened megvan? Telefon, pénztárca, kulcs?"

Anyááááám :D Ilyenkor kiakadok. Nem vagyok 5 éves, ha itthon hagyom, akkor én szívom meg, hagyjon mindenki békén...

Ha meg tényleg itthon hagyok valamit, akkor rögtön jön, hogy én láttam, hogy itthon hagyod, direkt nem szóltam. Mondom nagyon helyes, maradjon is így. Nem ezt a választ szokta várni :D

2013. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
3%
Egyáltalán nincs igy. Az egyetlen ok, ami miatt itt a no oldaláról levő anyósrol többet nyafognak, azaz , hogy a nők többet nyafognak, mint a férfiak.
2013. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
3%
Pont fordítva van. A nők már kicsi koruktól kezdve el vannak kényeztetve. Apuci mindig ott van hogy kocsit vegyen vagy mindent alá tegyen ezért mindenük megvan és amikor ott van hogy kéne valamit csinálni nem csak a lábát széttenni egy férfinak akkor a rossz nevelés hatására még neki/nektek áll feljebb. Az anyós természetesen nem hagyja hogy kihasználják a fiát.
2013. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
63%

Nálunk is pont fordítva van.

Na de amelyiknek fia meg lány is van. Na az a brutális..

2013. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Négyes, azért ezt az észjárást ne nagyon reklámozd:) Még a végén elhiszik, hogy tényleg ilyen hülye vagy.
2013. okt. 23. 11:34
 7/28 anonim ***** válasza:
44%

Az én anyám is ilyen, pedig még nem is anyós. Borzasztó, de nem tudom, hogy tudnám leszoktatni...

Amikor meglátogatom, mindig csomagolni akar ennivalót még két napra. Mondom neki, nem kérek, van otthon. De olyan sok van, ő nem tudja megenni. Miért nem főzöl kevesebbet? Mert nem tudja kiszámolni pontosan. Mondom neki, akkor se kérek! Akkor egy kis süteményt. Nem! Lekvárt. Nem! Akkor majd ő hoz másnap. Nem, nem, nem!

Hiába mondom, hogy ne etessen már, nem kell engem ellátni, nem bír leszokni róla. Néha már tiszta ideg vagyok.

2013. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az itteni kérdésekben csak egy kis részét látjuk a valóságnak (mondjuk 10 anyós-meny kapcsolatból a 8 normálisról nem olvasunk itt - minek is olvasnánk -, csak a 2 problémásról). Meg szerintem alapból több nő gyk-zik, mint pasi, én pl nehezen tudom elképzelni, hogy a párom (nő vagyok) ideüljön gyk elé, és segítséget kérjen az anyósa kezeléséhez. Az is hozzá tartozik, hogy egy lányos anyuka nem riválist lát a vejében ugyebár... Szerintem a fiús anyukák (most a gyk-n látott problémás anyósokról beszélek) azt gondolják, hogy a menyüknek bizonyos szempontból át kell venniük az ő helyét: gondoskodniuk kell a pici fiúkról, úgy, ahogy ők tették annak idején, és itt kezdődnek a bajok. Ha ehhez hozzájön, hogy mondjuk egy kitartott anyósról beszélünk, akinek egész életében annyi volt a dolga, hogy a férjéről és a fiáról gondoskodjon (nem állítom, hogy ez baj!), meg is van a konfliktus: egy ilyen nő nehezen tudja elképzelni, hogy a menyük pl. dolgozik, karriert épít... stb., és nem abban teljesedik ki, hogy kiszolgálja a férjét és a gyerekeit. Komplett kisregényt tudnék írni a témában (szerencsére nem tapasztalat, csak némi gondolkodás és empátia alapján), ez csak az egyik tipikus példa, ami eszembe jutott. :)
2013. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

4-es ja persze...


Nálunk sincs így és előre leszögezem csak bizonyos emberekre vonatkozik a válaszom, nem általánosságban írom. Szerintem annak a generációnak egy része el lett cseszve. Régen ugye mindenki megtanulta mi a munka, hiszen a férfiaknak dolgozni a nőknek háztartást vezetni kellett. De aztán jött az az időszak mikor már a nők is dolgoztak, de ezek az anyák arra nem nevelték a gyereküket hogy ezekhez a változásokhoz igazodjanak. Ha nem arra nevelték volna őket, hogy a sejhajuk is ki lesz nyalva mikor a munkából hazaérnek, akkor nem lenne ennyi fáradt, lestrapál nő, nem lenne ennyi válás, nem lenne ennyi rosszul nevelt X generációs sem.

2013. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nincs se anyukám, se anyósom, meghaltak. Komolyan, amikor az idegesít titeket, hogy ételt akar adni vagy túl aggódó, akkor én akadok ki. Bárcsak nekünk lenne egy ilyen "szörnyű" szülő a közelünkben.
2013. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!