Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehetnek egyesek ekkora...

Hogy lehetnek egyesek ekkora idióták?

Figyelt kérdés
Éjszaka van, szakad az eső, az ablakokon a párától alig lehet kilátni, és egyesek képesek világítás nélkül közlekedni. Ma este is láttam kettőt. Szívem szerint lelőném az összeset.
2013. okt. 16. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég lenne csak egymással szembe irányítani őket... :)
2013. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 intrepid ***** válasza:
A Pintérbérencek majdcsak levadásszák őket, mielőtt bajt okoznának, azután majd ők sírnak rínak itt, hogy milyen szemetek voltak velük.
2013. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"párától alig lehet kilátni"


Bocsi, de ezen megakadtam! Szerintem cserélj pollenszűrőt, aztán tisztítsd ki a légcsöveket. Ha ez megvan kapcsold be maximumra a légbefúvást. Mindig külső levegőt szívjon be. És irányítsd a szélvédőre. Általában ettől eltűnik a pára.

2013. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem a szélvédő párás, hanem az oldalablakok.
2013. okt. 16. 20:27
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor meg cserélj termosztátot, mert ahogy mész, nyitva van és szar a fűtésed. Vagy állítsd nagyobbra, kapcsold be a párátlanítót. Esetleg cserélj pollenszűrőt. Nekem egyáltalán nem párás semelyik ablakom sem. Állítsd a befújókat az ablakokra a két szélsőt. Ha jó a fűtésed, akkor a pára lecsapódik a fenébe a meleg hatására. Próbáld ki otthon. Menj el zuhanyozni hosszan, jó meleg vízzel, teljesen bepárásodik a tükör, igaz? Na akkor fúj rá hajszárítóval!


A kérdéshez pedig ilyen gyökereket én szinte minden nap látok. Fel nem fogom hogy lehetnek ennyire figyelmetlenek. Azt se tudják mikor és hol vannak. Mintha sivatagban autóznának.

2013. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyiknap 1 marha a parkoloba nyitott ajtoval indult el xD
2013. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
És mi van ha a kérdező nem a saját üvegeire gondolt?!
2013. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De hogy látnak a világítás nélkül közlekedők éjjel? Vagy városban volt ez?


Pára ellen a leggyorsabb megoldás: száraz rongy, törlés. Hátsó ablak fűtés biztos van, be kell kapcsolni és az sem lesz párás.

2013. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Akkor meg cserélj termosztátot, mert ahogy mész, nyitva van és szar a fűtésed. Vagy állítsd nagyobbra, kapcsold be a párátlanítót. Esetleg cserélj pollenszűrőt. Nekem egyáltalán nem párás semelyik ablakom sem."


Semmi baja a termosztátnak, pollenszűrő meg amúgy sincs benne, szóval ezt hagyjuk, a kérdés nem erről szólt.

2013. okt. 16. 21:37
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért? Ezen én is kiakadtam:

"az ablakokon a párától alig lehet kilátni"

Te se vagy 100-as, ha úgy közlekedsz, hogy a látótered 3/4-e nem látszik a pára miatt!


A hülyéknek meg mindegy, száraz időben pont ugyanannyian vannak! Most majd jönnek az én kedvenceim a ködzárófényes bumburnyákok!

2013. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!