Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom apukája rossz irányba tereli a fiát?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy párom sose szeretet volna édes apjára hasonlitani, de mégis az édes anyával (elvált szülők ) Úgy vesszük észre egész rossz irányba halad. A viselkedése kezd megváltozni barátomnak,agresziv és ha össze veszünk mindig trága szavakal illet .

És ha olyan van álandoan apukájával jön. Édes anya szerint is apuka befolyása inkább. Mit tegyek hogy jó útra térüljön újra? Sosem volt ilyen és már nem bírjuk!


2013. nov. 12. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha terelni lehet valakit ott már a fejben gondok vannak.

Ha nem változik meg hagyd ott mert ez csak rosszabb lesz.

2013. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
konkrétan megbukott éretségién és én vagyok a hibás , most pót érettségizik. De mióta megbukott apukája tanácsait követi állandóan és egyre bunkó. De szeretem őt és kikel tartanom mellette .
2013. nov. 12. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene kitartanod mellette?

Ő már nem az, akit megszerettél.

2013. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a hibás, mert nem tanult? Ez hülye, hagyd ott.
2013. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ditta20 válasza:

Érettségi? Bocsánat, de hány éves vagy?

Ha 20 körül, akkor hagyd.

Meg kell találnia önmagát, de egyedül.

Nem hinném, hogy ezt magadra kéne venned.


Ha valaki terelhető ... nehéz eset. Lehet, hogy apukával kéne beszélgetni egy kicsit.

2013. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért érdekes ez az egész sajnos mert számtalanszor probáltunk szét menni , de nem ment. Mindig úgyan ugy ő kereset vagy én őt.

Most szerintetek azért várjam meg pl érettségie végét ?

Kicsit tehetetlen vagyok, mert mikor full leszarom (bocsánat a kifejezésért) akkor jön és úgy mond szekál hogy mért hanyagolom el...

Nem értem egyszerűen. Mert az még jobban kiborit hogy édes apja mintjájára kezd viselkedni

2013. nov. 13. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor "szekál", mind meg, hogy azért hanyagolod, mert nem szimpatikus, ahogy viselkedik.

Csak így egyszerűen, aztán majd eldönti, merrefelé.

2013. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!