Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teheteten vagyok! Azt hiszem...

Teheteten vagyok! Azt hiszem a barátnőm nagyon rossz irányba megy és erontják a szüei és egyre jobban a pénre hajt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eőre szóok hogy most romot e a biennytűm,ezért l betű és pont nincs a biennytyűzeten,ezért bocsi,igy a pont heéyre is vesszőt teszek


Nos a barátnőm 21 éves,éetében 3 hónapot do1gozott va1ami szezon munkán,az isko1ájáva 2010 szeptemberében do1gozott,azóta nem csiná1 semmit,csak erakta a jogsit és ekezdett egy német tanyfo1yamot ami heti egyzser vanA szü1einé é1,amive1 nem enne gond,de mindent megvesznek neki,te1jesen e1van kényeztetve és mindent megkap az apjátó1,te1jesen rossz irányba ment e1,egyfo1ytában vásáro1 persze mindezt nem a saját pénzébő1,egyre furcsább 1ett a gondo1kodása és már tú1zottan nőies és a be1ső értékekke1 már szinte nem is fog1a1kozik,a fü1embe jutott hogy egy 36 éves nős férfive1 kezdett e1 1eve1ezni,mindezt még nem mondtam e1 neki,mert 2 napja tudtam meg,úgy érzem nagyon rossz irányban megy e1,és szerintem egy o1yan férfit keres magának aki majd e1fogja tartani és persze pénzes az i11ető,egyre jobban háttérbe szoruok úgy érzem és egyre jobban a pénzre hajt,hozzá tenném hogy én is küfödön dogozom és nem keresek rosszu,de én ezért nagyon keményen megdogozom,és én nem oyan régen vagyok kint,azt veszem észre rajta hogy ő arra hajt hogy bee üjön a tutiba és neki semmit ne kejen tennie,nem i1yen vo1t ő,de egyre jobban megy e1 rossz irányban,én szeretem őt és fé1ek hogy e1fogom veszíteni,a szü1ei még nem is ösztöké1ik hogy keressen munkát,én tudtam vona neki itt küfö1dön de még nem akart jönni,úgy érzem az apjai is e11enem neve1i,amikor egyzser nem vo1t ott a barátnőm,beszé1gettem az apjáva1,e1őtte pont összevesztünk,és az apja o1yanokat mondott nekem hogy fe1ejtsem e1 a 1ányáét mert nem szeret engem és ahhoz nekem még bízonyítanom ke11 hogy kiengedje ve1em kü1fö1dreúgy érzem te1jesen negatív és rossz irányba megy e1 az érték rendjefü1embe jutott hogy idősebb emberekke1 f1örtö1get és ismerkedik,gondo1om pénzes i11etőkrrő1 van szó akikke1 annak reményében ismerkedik hogy e1tartsákTe1jesen megvá1tozott,o1yan 1ányokka1 barátkozik akiket e1őtte gyű1őt és p1áza cicáknak hívta őket,és azt mondta hogy ő sosem 1esz i1yen,egyre jobban 1ök e1magátó1 és o1yan vise1kedést vett fe1 ami nem fog hasznára vá11ni,mit tehtnék hogy jó hatássa egyek rá?úgy érzem engem dobni akar és keresni akar magának vaami ócés pasit akiné már csak bee űhet a jóba és semmit nem ke csinánia


Bocsánat a heyesírásért de nem jó a biyenytűzetem és nem működik pár gomb,mert 1eburítottam kávéva


2012. ápr. 16. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Fújjál alkoholos ablaktisztítót a billentyűzetedre, feloldja a kávét, a maradék pedig elpárolog. Utána írd ki újra a kérdést, bocs, de így nincs türelmem elolvasni.
2012. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

már fújtam rá,még rosszabb 1ett

azóta még ennyira sem működik

2012. ápr. 16. 19:36
 3/17 A kérdező kommentje:
o1vasd e égyszí,annyira nem nehéz érte1mezni
2012. ápr. 16. 19:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon nehéz, sőt lehetetlen értelmezni!!
2012. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első: okos! helyettem is írtad.


Kérdező: rettenetes az a maszlag, amit ide írtál. Gondold tá, rövidítsd le, írd át. Csak a kérdésre válaszolok: semmit. Válts barátnőt, ha annyira eltávolodtok egymástól, hogy szögesen eltérően látjátok és élitek az életet.


Ha neki nincs annyi esze, hogy tudja, ő maga mit akar és a szülei mit akarnak, akkor te minek akarsz érzelmi kötélhúzást játszani a barátnőddel? Még az is lehet, hogy ő így érzi jól magát, és tényleg csak a pénz a fontos neki.


Azt tesz, amit akar. És te is.

2012. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ok rendben akkor ki írom késöbb hátha he1yre jön
2012. ápr. 16. 19:43
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

A barrátnőd kicsit komolyabb és depressziósabb mint te. Nem halt meg azpukája vagy nincs valami hasonló gond?

Én is 20 évesen jöttem össze egy 40 éves fiúval, de mivel nincs sok pénze nem amiatt. Egyszerűn hülyék az egyetemen a korosztályom képviselői...

2012. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én is fontosnak tartom a pénzt,jó keresek, de én azért keményen meg is do1gozom,de ő csak be1e akar ü11ni a jóba,úgy hogy semmit nem tesz érte,persze hogy azt tesz amit akar,én a magyarországi bérek 4-5 szörösét keresem,de én ezért heti 5 napba 12 órát do1gozom,tudtam vo1na neki munkát neki is,
2012. ápr. 16. 19:46
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 19:44



nem nem ha1t meg,pont ez az hogy ő tömi pénzze1 és ő neve1i így és i1yen iránbyan,ő nem azért keres idősebbet mert hogy csak idősebb,hanem ő o1yan időst keres aki azért nem á11 rosszu1,a te és az ő esete között van kü1önbség,az apja nem hat meg,ő az aki erontja és mindent megvesz neki és nem is ösztökéi munkára

2012. ápr. 16. 19:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Na, tényleg végig lehet olvasni. De ez az egy jó hírem van. Amit mondani tudnék, az nem megoldás a problémádra. Semmi biztatót nem tudok mondani, viszont szívből sajnállak. Most jön a sablon szöveg, ami sajnos igaz: sokkal jobbat érdemelsz ennél a lánynál. Megváltoztatni viszont nem tudod. Véget kellene vetned ennek a kapcsolatnak, és keresni egy kedves, hozzád való lányt, amíg a csalódástól a te személyiséged meg nem változik. Te egy szorgalmas, becsületes ember vagy, hozzád egy ilyen lány illene. Most jön a de, de te őt szereted. Ha sikerülne belátnod, hogy nem őt szereted, hanem azt, aki szeretnéd, ha lenne, könnyebben elengednéd. Drukkolok, hogy essen le a szemedről a fátyol, láss, ne csak nézz. Ha magadat le tudnád győzni, nem reménykednél feleslegesen, boldog élet várna rád. Legyen erőd lépni, tedd meg magadért. Még egyszer mondom, a másik embert nem lehet megváltoztatni, de a saját nézőpontodon tudsz változtatni.
2012. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!