Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tüntessem el az anyósjelö...

Hogy tüntessem el az anyósjelöltet a színről? :D

Figyelt kérdés

Felháborító, amiket művel. És ezáltal veszélyben is érzem a kapcsolatomat. Nem elég, hogy a páromat irányítja (természetesen ellenem), de még emellett a nyakamra jár minden egyes nap idegesíteni. A párom meg akkora idióta, hogy issza a szavait. Nem ilyen volt ő régen, csak amióta kiköltöztettem innen az anyját. Mert egy (csúnya szavakkal nem fogom illetni, mint ahogy ő teszi velem) összeférhetetlen. Megvettük a párom szülői lakását, most lagzit és babát tervezünk, az anyja meg meg van veszve ezóta. Addig semmi baja nem volt, amíg komolyabban nem terveztünk, valamint amíg itt lakott velünk, ez azóta tart, hogy megvettük a lakást...

Segítsetek kérlek, mert eltiltani nem tilthatom el az anyjától, viszont az is tény, hogy egy szemet nem hiányzik az életemből. Hogy tartsam távol a férjemet az anyjától??? Válaszaitokat és tippjeiteket előre is köszönöm!!!



2013. nov. 19. 11:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Hát a párod tényleg idióta!nem a tulajdonod ki sajátisd.Remélem sosem lesz ilyen menyem.
2013. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
ülj le vele beszélgetni és fektesd le a határaidat. esetleg mondd meg neki, hogy ne akarjon közétek állni, mert nem állsz jót magadért, vagy ilyesmi. bár mondjuk én nem járnék ilyen pasival. szerencsére nem is vagyok homokos.
2013. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

A párom akkora idiótáig olvastam.

Ha róla így beszélsz, nem kell vele lenni, egy füst alatt anyóstól is szabadulsz.

2013. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Miket művel, ami szerinted felháborító?

Mert szerintem az, ahogy beszélsz róla és a fiáról, életed párjáról, akivel lagzit tervezel...

2013. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ez félreértés... De köszönöm, az ilyen fajta kommentekből nem kérek!!! Ha magával ezt csinálnák, megnézném, merre kanyarodna a szája!!! Biztos, hogy nem felfelé!!!!! A szarból mostam ki az anyját, a rengeteg adósságból. Én már csak nyugalomra vágyom és boldog babatervezésre. Nem akarok semmi mást!!! És okom van ezt megkérdezni!!! Mert egy aljas egy asszony!!! Pedig hálás lehetne, mert összeget nem mondok, de határ a csillagos ég... Sok hitel!!! ÉN SEGÍTETTEM KI BELŐLE!!! ÉS HÁLÁBÓL CSAK BELÉM RÚG ENNEK ELLENÉRE IS!!! PERSZE, NEKEM MEGADNIA NEM KELL A PÉNZT, MERT UGYEBÁR MIBŐL? ÉS EGYSZER NEM VÁGTAM A FEJÉHEZ!!! CSAK NYELEK ÉS NYELEK... FOLYAMATOSAN!!! DE ITT BETELT A POHÁR!!!
2013. nov. 19. 11:48
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
egyszer te is leszel anyós.....
2013. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Minek tervezel babát egy olyan emberrel akit leidiótázol?
2013. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer én is leszek majd valamikor anyós, CSAK NEM ILYEN!!! Megérteném, ha azért lenne velem ilyen, ha ártottam volna neki vagy a fiának... DE NEM TETTEM SEMMI ILYESMIT, ÉPP ELLENKEZŐLEG!!! Megmentettem 2 házat, valamint annak berendezéseit!!! Nem hinném, hogy igazán ezt érdemelném! És a legdurvább, mindez azért, mert felette megszűnt létezni a "jólét"!!! Mert most már a páromnak és nekem a baba az első!!! És nem ő!!! Ami meg abszolút természetes dolog, mert egy embernek nem a gyereke az első???
2013. nov. 19. 11:57
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

"A párom meg akkora idióta, hogy issza a szavait. "


Az a baj, ha meghallgatja a másik embert?


"mert eltiltani nem tilthatom el az anyjától"

- úgy beszélsz róla, mintha nem egy felnőtt lenne, hanem egy gyerek. Felnőtt ember és beszélget az anyjával. Ha ezt nem bírod elviselni, szerintem el kell válni.

2013. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
De mi van? Most akkor van gyereketek, vagy csak tervezitek? Ha csak tervezitek miért írod hogy a gyereketek az első, ha nincs is? Meg most össze vagytok házasodva, vagy nem? Azt írod lakodalmat akartok, de utána meg hogy hogy tartsd távol a férjed az anyjától? Mellesleg a pároddal is érdekes lehet a kapcsolatotok, ha így beszélsz róla...
2013. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!