Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tüntessem el az anyósjelö...

Hogy tüntessem el az anyósjelöltet a színről? :D

Figyelt kérdés

Felháborító, amiket művel. És ezáltal veszélyben is érzem a kapcsolatomat. Nem elég, hogy a páromat irányítja (természetesen ellenem), de még emellett a nyakamra jár minden egyes nap idegesíteni. A párom meg akkora idióta, hogy issza a szavait. Nem ilyen volt ő régen, csak amióta kiköltöztettem innen az anyját. Mert egy (csúnya szavakkal nem fogom illetni, mint ahogy ő teszi velem) összeférhetetlen. Megvettük a párom szülői lakását, most lagzit és babát tervezünk, az anyja meg meg van veszve ezóta. Addig semmi baja nem volt, amíg komolyabban nem terveztünk, valamint amíg itt lakott velünk, ez azóta tart, hogy megvettük a lakást...

Segítsetek kérlek, mert eltiltani nem tilthatom el az anyjától, viszont az is tény, hogy egy szemet nem hiányzik az életemből. Hogy tartsam távol a férjemet az anyjától??? Válaszaitokat és tippjeiteket előre is köszönöm!!!



2013. nov. 19. 11:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

amióta kiköltöztettem innen az anyját. Mert egy (csúnya szavakkal nem fogom illetni, mint ahogy ő teszi velem) összeférhetetlen.


Jól értem, kiraktátok az anyóst a saját lakásából némi pénzzel? VAn bőr a képeden?

2013. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Kedves Kommentelők!!! Nem értem, mikor veszitek észre a súlyát, amit leírtam. Nem 200 ezer forintról van szó. Nem az a lényeg, hogy én hogy beszélek róla... Nem én rólam van itt szó!!! Itt mindenki vak??? Vagy csak én beszélek a falhoz??? Mert azt, amit írok, senki sem látja, csak nyomja a magáét!!! Nem szent az anyósjelöltem, nyilván akkor én sem lennék ellene, ha ő nem lenne ellenem, pláne azok után, amit megtettem érte. Szimplán a jóindulatom és hogy a fiát szeretem! Ezért, semmi másért!!! És ő az, aki folyamatosan ok nélkül belém rúg! Nem pedig én ő belé!!! Szenvedtem már vereséget, mindenfelől, mert nekem sem fenékig tejföl az élet... Attól sem, hogy egy kicsit jobban megy nekem a kelleténél... Ha igaza lenne, e kérdésemet sem tettem volna fel itt. Mert vele szemben is belátnám, ha igaza lenne. De hogy ne bosszantaná az embert, hogy 3 munkahelyem van, ahol dolgozom, örülök, ha haza esek, és ő addigra itt van, az ajtónkban és őrjöng nap, mint nap magán kívül, hogy mert én így... mert én úgy... meg én így hülye vagyok, meg úgy... Mert ezt miért nem csináltam már meg, meg azt... 3 munkahely mellett, hozzáteszem, a párom dettó, mint én, nyomja a melót, nehéz egyszerre mindent megcsinálni. Mondtam neki, ki kérte meg, hogy ő eljöjjön és megcsinálja helyettem??? Mert senki, ő önhatalmúan úgy dönt, hogy aztán belém köthessen. Meg ilyen apróságok. Arról nem is beszélve, hogy a segítségem el lett felejtve, mintha meg sem történt volna. És a páromat pedig befolyásolja, arra neveli/vagy oktatja, hogy hogy kössön belém még ő is. És ez csak azóta van, hogy neki innen menet volt irányítva.
2013. nov. 19. 12:13
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Mit háborogsz, katyvasz, amit írsz.

Utáljuk veled az anyóst, mert te azt mondod? Bocs, nem fogom ezt tenni.

Irritáló, ahogyan a párodról írsz, akitől gyereket akarsz.

Olyan gyűlölet árad belőled, hogy hihetetlen.

De nem értem, mégis mit vársz tőlünk. Ő a párod anyja, nincs jogod eltiltani tőle, sőt, jobb ha tudod, az unokáját is viheti hozzá a majd az apja.


Szerintem egyébként érdemes lenne szakemberhez fordulnod, mert veled sincs minden rendben.

2013. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Az meg, hogy miért lett neki menet irányítva? És hogy miért tettem ki? Nagyon egyszerű a válasz kérem szépen!!! MERT MEGVETTEM A HÁZAT ÉS AZ ENYÉM!!!
2013. nov. 19. 12:20
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

"AZ ENYÉM!!!"

És most itt óbégatsz, mint kakas a szemétdombon. Azt hiszed, megvetted a férjed? megvetted a világot? tiéd a jog, hogy embertelenül szidjál mindenkit?


Ne szaporodjatok.

2013. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

Tehát, ha jól értelmezem:

1. Anyósod tele volt adóssággal, ezért veszélyben forgott a háza és minden ingósága.


2. Te és az élettársad megvettétek az ingatlant, kifizettétek az adósságát, és megmentettétek az anyósodat a hajléktalanságtól.


3. Az anyósodnak van saját otthona.


4. Ti abban a házban laktok, amit tőle vettetek meg, hogy kimentsétek az adósságból.


5. Te és az élettársad három műszakban dolgoztok, hogy megalapozzátok az életeteket, és gyermeket is tudjatok vállalni.

Ennek következtében nem tudjátok ellátni teljes értékűen a háztartást, valamivel mindig el vagytok maradva.


6. Anyósod megpróbál segíteni ezen.

Vagyis megpróbálja kompenzálni azt, amit érte tettetek. Mássa és másban segíteni nem tud.


7. Rossz természete van, dohog, perel, DE SEGÍT!


Két lehetőséged van:


Vagy elfogadod a segítségét és mosolyogsz a dohogásán.


Vagy megköszönöd az eddigi segítségét, és elkéred a lakáskulcsot, s ezután ti látjátok el a háztartást is az élettársaddal (gyermeked majdani apjával) együtt.

2013. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Na végre!!! Nagyon szépen köszönöm!!! Erre vártam!!! Végre egy hasznos tanács!!!


Én nem ordítok!!! Nem az enyém a világ!!! Te miről beszélsz??? :D Úristen!!! :D :D :D


Végre már, hogy valaki belelátott a helyzetembe. Írtam azt is, hogy NYELEK ÉS CSAK NYELEK!!! Bármennyire hihetetlen, én még mindeddig a percig nyelek az anyjának. Mert mit tudnék tenni! És kijavítom, a lakást nem közösen vettük, hanem csak én!!! Tehát az én nevemen van! Innentől kezdve meg szerintem azt teszek ki belőle, akit csak akarok. Ezt senki nem szabhatja meg a másiknak. És nem tettem volna ki, ha nem lett volna velem szemtelen. A rengeteg próbálkozásom, hogy majd megbeszélem vele a dolgokat mindig csak újabb és újabb vitába torkollott és NEM AZ ÉN RÉSZEMRŐL!!! Már a szomszédok mondták az anyósjelöltemnek, hogy szakadjon le a fiáról! Így szó szerint. És jóban van velük, már a szomszédokkal, ezt hozzá teszem. Én is erre gondoltam, hogy elveszem tőle a kulcsot, de nem akarom, és nem a segítsége miatt nem akarom, mert hogy az megszűnne!!! Mert kb az egy megmenekülés lenne, ha nem járna ide. Hanem mert a páromra tekintettel vagyok, hogy az anyja!!!

2013. nov. 19. 12:32
 18/22 A kérdező kommentje:
Na de egyébként 100 szónak is egy a vége!!! Annak idején, amikor úgy döntöttem, megveszem ezt a házat, mondhattam volna a páromnak, hogy na akkor csomagoljunk! Én ebben nem veszek részt! Nézzünk egy másikat!!! És mi lett volna akkor vele? Elvették volna ezt a házat is és a másikat is a feje felől!!! És mehetett volna az utcára!!! Na erről van itt szó kérem szépen!!!
2013. nov. 19. 12:42
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
én nem az a típus vagyok aki szereti hallgatni a számolódást, a dohogást. Az az elvem ha van kedvem akkor megteszm de akkor nem dumálok, ha meg nem akarom akkor nem teszem meg. Szóval én biztos nem bírnám elhallgatni az anyósomat. Szóval megköszönném a segítségét és nem kérném többet. Majd a férjemmel megoldanám. Neked kell tudnod hogy te milyen típus vagy. De az sem vezet jóra amit eddig tettél hogy csak hagytad gyülemleni a dolgot. Ha probléma van azt elkell rögtön intézni mert később csak rosszabb lesz.
2013. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A "nem ordítok"-nak az interneten kicsit más a jelentése. Felesleges csupa nagybetűvel írnod és az is, hogy minden után minimum három felkiáltójelet teszel. Így is nehezen értelmezhető, amit írsz.


Tényleg tisztábban látnánk, ha leírnád, hogy konkrétan mi bajod van az anyóssal. Hálátlan? Milyen szavakkal illet? Hogyan "rúg beléd"? Mit jelent az összeférhetetlenség?


Megpróbáltál vele beszélni? Elmondani, hogy te mit vársz, mit szeretnél, mire van szükséged? Ismeri egyáltalán a körülményeidet?

2013. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!