Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom megbocsájthatatlan...

Az anyósom megbocsájthatatlan dolgott hazudott a 4 éves kislányunknak! Nagyon kikészített. Jogom van eltíltani tőle a kicsit?

Figyelt kérdés

Sose kedvelt a párom anyukája.Mikor megszületett a lányunk fél éves koráig nem jött el hozzánk, pedig 20km-re lakik, mert nem volt kiváncsi Rá.Az elmúlt két évben a férjem kiharcolta, hogy néha vigyük el hozzá Picurkát, de mindig vita volt a vége, mert nem tudja a drága mama, hogy hol a határ.Sose hagytam kettesben Vele, de a férjem ma azt mondta leugranak hozzá, mert rég látták.Mikor haza jöttek Picurka egyből bement a nagyszobába, rám se nézett, még csak nem is köszönt! Egyből megkérdeztem, hogy mi történt, de a férjem nem tudta a kislány pedig megse szólalt. Tudtam, hogy a nagyszerű anyósom mondott/tett valamit, de egészen a fürdetésig nem tudtam meg, hogy mit.

Szóltam a lányunknak, hogy fürdés idő van..úgy csinált, mint aki nem hallja.Szóltam még egyszer.Erre ordítva(!) és sírva elkezdte mondani, hogy tudja, hogy nem én vagyok az igazi anyukája, mert a mamája elmondta neki.Olyanokat mondott, hogy én nem engedem ide az igazi anyukáját, pedig Ő egy igazán kedves anya és sok levelet írt már neki, de én elégedtem.Normális ez a nő?? Az agyam eldobom!Hogy lehet ilyesmit mondani egy kislánynak?? Annyira kiakadtam, hogy már sírtam az idegtől.Tudom,tudom, túl reagáltam, de az anyósomnak nem az első csúnya húzása! A férjem pedig nem volt velük végig, csak lerakta a kislányt és átment a szomszédhoz motort szerelni! Rá is nagyon dühös vagyok.

Természetesen felhívtam a mamit és kiosztottam, de csak nevetett és azt állította, hogy vicc volt csak a gyerekemtől még a humorérzeket is elvettem.Erre megmondtam, hogy majd akkor látja Picurkát, ha bírósság kötelezz rá! Azt mondta, hogy ennyiért nem tehetem meg, de miért ne tehetném?!


2013. nov. 24. 21:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek is elmondtad ezt? Mert engem nagyon kiakasztott, amit írtál. Ez a nő nem normális. És ezen a baromságon még röhögött is?
2013. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd a közelébe többet. A férjedet is vond bele ő se vigye el. Remélem kiáll melletted, különben nagy gondok vannak.
2013. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos nem tudom, hogy megteheted-e, de maximálisan egyetértek Veled. A kedves mamát pedig sürgősen elküldeném egy elmeorvoshoz, mert agybeteg, pszichopata, egy megkeseredett vénasszony.
2013. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
3%
Na ne nevettess! :D
2013. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Végül hogy sikerült megnyugtatni a kislányt? Hitt neked?
2013. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagáltad??? Dehogy reagáltad túl... Én még lehet hogy át is mentem volna hozzá és felrúgom a botjával együtt... mit képzel? Felment a vérnyomásom mikor elolvastam! Az én anyósom is utál, szóval teljes mértékbe meg tudlak érteni. Én a helyedben vagy jóideig nem engedném a férjemmel se max hónapok múltán, de akkor is csak akkor ha én is ottvagyok... mit képzel az ilyen! :S Kitratást!!
2013. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

megteheted h nem engeded többet oda.....


de ha ö bírósághoz fordul, akkor megfogják ítélni a láthatást neki

h hogyan és miként azt nem tudom


mondjuk kiakadtam ezen de nem kicsit .....

2013. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

A férjem is kiakadt és már többször elnézést kért, amiért hazudott.Ettől, még nem tudom a lányunknak megmagyarázni, hogy miért mondott ilyeneket a szeretett mamája.

Azt kihagytam, hogy tavaly ilyenkor elmondta neki, hogy nincs Mikulás,se Jézuska,szexuális felvilágosítást tartott, amikor 3 és fél éves volt!! Ezért nem engedtem meg, hogy egyedül maradjon a kicsivel.

2013. nov. 24. 21:12
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten! Én meg is téptem volna a vén boszorkányt!

A gyerekkel ülj le szépen beszélgetni,hogy a mama sajnos nagyon beteg és ez egy olyan betegség,hogy sokszor hazudik,és ezért nem szabad neki elhinni dolgokat,de majd apa elviszi doktobácsihoz,hogy meggyógyítsa! Ezzel talán lerendezheted!

Ez kiakasztott hallod rendesen!

2013. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
46%
Szegény Picurka. D. Nincs normális neve?
2013. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!