Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a férjem,...

Hogyan vegyem rá a férjem, hogy kibéküljön az anyjával? Vagy szerintetek is megbocsájthatatlan, amit tett?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk házasok, 6 hónaposak az iker fiaink. Nehezen jöttek össze, ráadásul veszélyeztetett terhes voltam. Ez volt az, ami nagyon bökte anyósom csőrét. Félidős lehettem, amikor elmentünk hozzájuk és minden szarért engem ugrasztott. A férjem leállította, mire olyat mondott, hogy ő már előre tudta, hogy ennek a házasságnak rossz vége lesz, minek vett el egy olyan nőt, aki rendesen még teherbe esni sem tud, aztán meg eljátssza a beteget; ő az 5 gyerekével összesen nem volt ennyit itthon stb. Valahogy az is benne volt, hogy egy lusta ingyenélő r.banc vagyok.


Azóta nem beszéltünk velük. Férjemen keresztül többször próbálkoztak, de ő nem akarja, hogy lássa a gyerekeket.


2012. márc. 26. 17:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de ez a férjed döntése.
2012. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Miért akarod hogy kibéküljenek? (Gratula hogy normális férfi sikerült kifognod aki nem az anya kedvence :) ). Ebből nekem az jön le, hogy jobb a mostani a helyzet, mert ha kibékülnek(tök), akkor majd ismét fog jönni a b.szogatás aminek ismét veszekedés lesz a vége.
2012. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a férjed dönti el, hogy mikor akar kibékülni velük.

Legfeljebb annyit tehetsz, ha már ennyire vágysz arra, hogy rendbe legyenek, te magad felkeresed a szüleit.

Igy szépen lassan összehozhatod õket.

Ezzel elfelejtve a sérelmeket!

2012. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Ha engem így megsértene anyósom, és a férjem a pártomat fogná, nem gondolkodnék azon, hogyan békítsem őket ki. Örülnék, hogy nem kell anyósozni.
2012. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk szerintem anyósnak kéne odajönnie és megkövetnie...
2012. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Basszus, én nagyon örülnék, ha a férjem végre egyszer így kiállna mellettem.
2012. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

a férjed mellett kellene állnod, nem az anyósén


neked hogy esne, ha megbántanak, a párod meg azt akarja, hogy jó pofizz azokkal?


ez az ő ügyük.

2012. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Azért szeretném, mert nekem gyönyörű nagymamás nyaralásaim voltak, de az én szüleim már sajnos nem élhették meg, hogy unokájuk legyen :-((


Ők már próbálkoztak, a kórházba is eljöttek de a férjem nem engedte be őket.

A sógornőm is mondja, hogy nagyon bánja anyós, nem úgy gondolta...


Az a baj, hogy a mai napig nem tudjuk, miért nem sikerült a baba, így anyósom a férjem büszkeségébe is alaposan beletiport ezzel a kijelentésével.

2012. márc. 26. 17:59
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ebbe ne szólj bele, majd ők lerendezik egymással!
2012. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 tetris ***** válasza:
93%

Hát tudod ki akarna egy ilyen anyóssal még jóba is lenni! Inkább örülj annak, hogy a párod ennyire szeret, hogy még a drága mamát is képes volt leállítani.

Nem is kell beszélni az öregasszonnyal. Egye csak meg, amit főzött. Gonosz, rosszindulatú, irígy banya.

2012. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!