Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túl érzékeny vagyok?

Túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Párom édesanyja úgy gondolja, hogy én nem szeretem a páromat. Ezt már neki is mondta, és másnak is. Párom szerint nem kell foglalkozni azzal, hogy ki mit mond, de nekem akkor is rosszul esik.

Azért jutott erre a megállapításra, mert nem szoktunk sem csókolózni, sem látványosan ölelkezni előtte. Mi megbeszéltük a párommal, hogy nem kifelé kell mutogatni az érzéseinket, de akkor is rosszul esik, hogy ilyet hallok vissza.


2013. nov. 25. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak ezt szeretné elérni, hogy egy-egy ölelés vagy puszi legyen, mert Neki ez valami plusz, lehet Ő ezt nem kapta meg apósjelöltedtől. Így akarja pótolni. Bár lehet hülyeség.
2013. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer egy beszélgetés alkalmával finoman jegyezd meg az anyósodnak, hogy te nem szereted nyilvánosan ölelgetni és csókolgatni a párod, de nem azért mert nem szereted őt, hanem azért, mert úgy gondolod, hogy ez csak kettőtökre tartozik. Ezt meg kell értenie és el kell fogadnia, és ebben nincs semmi rossz. Mindenkinek más az értékrendje.
2013. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze anyósnak ahhoz, hogy ti mennyit puszizkodtok vagy ölelkeztek, mint ahogy másnak se. Mivel ez csak rátok tartozik, így nem is kell foglalkozni azzal ki mit mond. Igaza van a párodnak. Ne foglalkozz vele.
2013. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó, ilyet már az én anyósjelöltem is mondott, páromtól hallottam vissza. :) Akkor megkérdeztem páromat, hogy esetleg invitáljuk be az anyukát a hálószobába, hogy elhiggye, hogy szeretem, vagy mi legyen? :D

Semmi köze hozzá, az ilyen csak akadékoskodik! Ha a gyerekének úgy jó, és ő érzi, hogy szereted, akkor anyuka ne szóljon bele, és ne ítélkezzen! Főleg úgy, hogy csak egy szeletét látja az életeteknek!

2013. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!